Let's get fit

Hej :). Jak zauważyliście, ostatnio wstawiam częściej posty, o różnej tematyce nie tylko modowej. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić sposób na utrzymanie ładnej sylwetki i zrzucenie paru kilogramów. Zapewne nie tylko ja jestem osobą, której coś nie pasuje i patrząc w lustro przychodzi jej na myśl milion rzeczy, które chciałaby zmienić. To nic trudnego !


Po pierwsze, jak pewnie każda z Was wie, zdrowe odżywianie to pierwszy krok do sukcesu. Marząc o ładnej sylwetce musimy na jakiś czas zapomnieć o fast foodach, słodyczach czy innych niezdrowych rzeczach. Jasny makaron, pieczywo to raczej przeciwnicy. Spróbujcie się zatem zaprzyjaźnić z produktami o dużej zawartości błonnika, węglowodanów złożonych, pijcie mleko częściowo odtłuszczone.
Odżywianie odżywianiem, ale kluczowym punktem jest ruch. Bieganie, brzuszki, skakanie na skakance, to wszystko pomoże Wam spalić kalorię i uzyskać sylwetkę o której marzycie oraz wyrzeźbić poszczególne partie ciała. Od jakiegoś czasu staram się dobrze odżywiać, nie jem słodyczy. jem mniejsze posiłki i nie używam mąki pszennej. Pierwszą propozycją dla miłośników słodyczy będą ciasteczka owsiane bez mąki.

Drugim daniem, jakie pokażę jest razowy makaron z oliwą, suszonymi pomidorami i papryczką peperoncino oraz mozarellą.

Mam nadzieję, że dzięki temu postowi pokazałam Wam, że niemożliwe staje się możliwe, a zrzucenie kilogramów to kwestia zmiany kilku nawyków i dobrego podejścia 🙂

Dziewczyny ! Trzymając się razem na pewno uda nam się osiągnąć sukces !
Instagram
0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *