DEVING birthday


DSC_1854

To właśnie dzisiaj mija dokładnie rok odkąd istniej DEVING. Nie mogę uwierzyć, że tak szybko zleciał. Wydaje mi się, że nic się nie zmieniło, ale tak naprawdę rok wystarczy, abym mogła stwierdzić, że założenie go to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam. Dzięki niemu czerpię jeszcze większą przyjemność z pokazywania mody od mojej strony, łączenia i eksperymentowania z ciuchami.

Przez rok miałam okazję pracować z wieloma osobami, fotografami, bez których nie byłoby postów i moich stylizacji :). Oprócz tego, miałam okazję uczestniczyć i pokazywać efekty współprac z innymi firmami. Uważam, że jak na rok (ku mojemu zdziwieniu) zainteresowanie moim blogiem było duże, a liczba wyświetleń stale wzrasta. To wszystko dzięki moim kochanym czytelnikom. Nawet nie wiecie, jak to cieszy, kiedy po dodaniu wpisu widzę, że coraz więcej ludzi wchodzi na bloga i czyta oraz komentuje ! Dlatego dziękuję Wam za obecność i mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie Was ze mną coraz więcej :).

DSC_1869

Oprócz urodzin bloga, jak widzicie zmieniłam wygląd. To nowa odsłona DEVING, która powstała w ramach współpracy ze znajomym :). Mam nadzieję, ze Wam się spodoba. Chciałam, aby strona była bardziej przejrzysta i czytelna. Dodatkowo mam zamiar poszerzyć tematykę, dodawać posty o trendach, ludziach z okładek i poradniki  o czym (związanym z modą) chętnie poczytacie :). To pierwsza taka przemiana bloga , więc w razie niedociągnięć i widocznych błędów piszcie w komentarzach, co byście zmienili, co razi w oczy. Wszystkie błędy postaram się jak najszybciej poprawić. Chcę, aby strona działała jak najlepiej i była na jak najwyższym poziomie.

DSC_1853

Z okazji urodzin przygotowałam dla Was  kilka zdjęć. Jeszcze raz dziękuję Wam bardzo, że jesteście, bo to dzięki Wam mam siłę i chęć, aby pisać i prowadzić DEVING ! <3

DSC_1856

PH:  Paulina Siwiec

0 I like it
0 I don't like it

3 komentarze

  1. Wszystko wygląda świetnie, nie mogę się już doczekać kolejnych postów :)

  2. Cieszymy się wraz z Tobą, a póki co zachęcamy do dodawania swoich zdjeć na portalu www.cassual.pl :)

  3. świetne zdjęcia! Uwielbiam twojego bloga :) w wolnej chwili zajrzyj do mnie ;) http://olciiakslife.blogspot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *