Short interview

DSC_1449

Kochani ! Mam dla Was krótki wywiad i parę zdjęć.  Niedawno miałam okazję odpowiedzieć na kilka pytań. Oto one 🙂 Piszcie, jak Wam się podoba, co myślicie? 🙂

KeczDeRabbit: Co miało największy wpływ na założenie przez Ciebie bloga, o tematyce modowej?
Weronika: Od dawna czytam różnego rodzaju blogi: modowe, kulinarne, lifestylowe. Strasznie podoba mi się praca blogerek, które właśnie za sprawą mody wyrażają siebie, traktują ją jako rodzaj sztuki. Wydawało mi się, że prowadzenie bloga to coś niedostępnego, ale fakt, że coraz więcej osób zaczęło je prowadzić dało mi impuls do działania i postanowiłam założyć swojego, na którym pokazuję świat mody z mojego punktu widzenia.
 __
K: A czy myślisz może o prowadzeniu bloga jako o swojej przyszłej pracy? Mam tutaj na myśli sytuację słynnej blogerki modowej DEYNN, która zaczynała podobnie jak Ty i wiele innych blogerek
W: Myślę, że każdy chciałby mieć tak świetną pracę i przede wszystkim czerpać z niej ogromną przyjemność. Wiem, że jeśli chcę coś osiągnąć w tej dziedzinie muszę działać i pracować na pełnych obrotach, ponieważ w dzisiejszym świecie każdy kto pisze bloga jest blogerem i ciężko jest się wybić ponad wszystkich.
__
K: Wyżej podałam przykład jednej z wielu blogerek modowych, która jest inspiracją dla dużego grona odbiorców. Tworząc swoje stylizacje, posty i wiele innych, wzorujesz się na kimś?
W: Jak każdy mam swoje ulubione blogerki, które są dla mnie inspiracją, które podziwiam za to, co udało im się osiągnąć. Mam słabość do tych z Australii. Moją ulubioną jest Tuula (Jessica Stein). Mimo to, podczas tworzenia stylizacji staram się nie wzorować na nikim innym i pokazywać siebie.
__
K: Skoro mowa o tworzeniu stylizacji, jaki ubiór preferujesz u siebie na co dzień, a jaki łatwiej jest ci skomponować w ramach wpisu na blogu?
W: Przedstawiam na blogu stylizacje, które noszę na co dzień. Chcę pokazywać jak jestem ubrana, a nie przebrana. Stąd różnorodność zestawów. Kiedy wiem, że dzień będzie pracowity, będę biegać po mieście od rana do wieczora, stawiam na proste zestawienia. Mimo to najlepiej czuję się w typowo kobiecych stylizacjach, uwielbiam buty na obcasie, które dodają mi pewności siebie.
__
K: To może teraz pytanie z nieco innej beczki. Z tego co mi wiadomo (oraz osobom które Cię obserwują), minął rok odkąd zaczęłaś przygodę z blogowaniem. Czy przez te 365 dni spotkałaś się z opiniami, które odbierały Ci tę pewność siebie, czy słyszysz same pochlebne słowa w związku z tym, czym się zajmujesz? 

W: Muszę przyznać, że jak dotąd słyszałam więcej pozytywnych opinii, jednak spotkałam się również z negatywnymi. Nie mam problemu ze znoszeniem krytyki, tą konstruktywną często biorę do siebie. Wtedy myślę nad swoimi błędami i staram się je poprawić. Oczywiście, że miałam momenty, które odbierały mi pewność siebie, każdy miewa gorsze dni, ja również. …

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj 

Ph: Paulina Siwiec

0 I like it
0 I don't like it

8 komentarzy

  1. Świetny wywiad :) I przecudne zdjęcie *.* Jesteś bardzo fotogeniczna :)

    Zapraszam do mnie :)
    http://lisaandnel.blogspot.com/2014/07/recenzja-balsam-do-ust-eos-nel.html

  2. Czytałam na blogu gdzie udzielałaś wywiadu;) bardzo dobry wywiad i Ty zrobiłaś na mnie bardzo dobre wrażenie; ) zdjęcie jest piękne;) pozdrowienia z Opola

  3. planujesz dodać post ze zdjęciami z sesji które widać jako tytułowe tego posta (to z ciemnymi ustami)?
    albo gdzieś indziej można je pooglądać? :-)

  4. świetny blog ! :) jesteś śliczna:) zapraszam do mnie http://schickgeheimnis.blogspot.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *