Reebok Classic LTHR & Outlet Centrum Blouse

IMG_0368

Koniec „wolności” zbliża się nieubłaganie. Koniec problemów o której zjeść śniadanie, a właściwie już obiad. Brak możliwości zaplanowania całego dnia według własnego uznania. Szkoda, bo czas w te wakacje ucieka wyjątkowo szybko. Nie zdążyłam się zrelaksować, a to już – kolejny rok szkolny. Dobra, to nie czas i miejsce na marudzenie, tak musi być :).

Powiedziałabym, że nasze lato przypomina mi bardziej wiosnę i jesień w jednym. Przyznam się, że nigdy nie kochałam bluz. Mam swoją jedną ulubioną, w której mogę chodzić           non-stop. Ta poniżej jest idealna, kiedy wieje jesienny wiatr dzięki polarowi, który znajduje się od wewnątrz i ogrzewa ciało. Z reguły jest mi zimno od pasa w górę, o nogi się nie martwię, bo raczej nie marzną. Kilka takich bluz znajdziecie w Outlecie Centrum w Opolu, o którym wspominałam już kilka razy. Sprawdźcie przeceny, bo mają ich teraz mnóstwo !

Aby przełamać ciemne kolory na stopy włożyłam Reeboki Classic Leather, które zobaczyłam kiedyś u Alicepoint. Z początku wywołały mieszane uczucia. Z jednej strony piękny, biały kolor, a z drugiej strony myśl, że każda kałuża czy uliczny brud spowodują zacieki i plamy, które sprawią, że nie będą śnieżno-białe.  Czy warto było ? Oczywiście ! Kiedy włożyłam je na stopę poczułam, jak „rozpływa” się w mięciutkim wnętrzu buta. To bez wątpienia najwygodniejsze buty jakie mam (do niedawna Roshe Run zajmowały to miejsce).

A Wy posiadacie białe obuwie w garderobie, czy nadal nie umiecie się przekonać ? Macie jakieś sprawdzone sposoby na czyszczenie ? 🙂

Przypominam o konkursie, więcej informacji na FACEBOOKu

IMG_0411

IMG_0390

IMG_0362

IMG_0395

IMG_0386

IMG_0416

PH: Angelika Juszczak

BLOUSE – Outlet Centrum

SHORTS – ZARA

SHOES – REEBOK CL LTHR (ALLEGRO)

0 I like it
0 I don't like it

4 komentarze

 1. Świetne są te buty! Podziwiam, że umiesz szpagat :)
  Śliczne zdjęcia.

 2. Jaka śliczna!
  Muszę przyznać że tutaj wyszłaś przepięknie :)
  A zestaw na prawdę super - na luziku ale stylowo.

 3. podziwiam Cię za szpagat ! :) świetna bluza i buty :) pozdrawiam:)

 4. Białe buty są najlepsze !
  Outfit piękny, sportowy <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *