Rock chic

_MG_5129

Trend wiązania koszuli w pasie króluje w modzie od dawna, a z dnia na dzień jego zwolenników przybywa.  Nie wiem, dlaczego tak jest, ale często my, Polacy do trendów musimy się przekonać i mija trochę czasu, zanim je całkowicie odrzucimy, bądź pokochamy.  Odkąd pamiętam podobało mi się to, dlatego też często do czarnych rurek z wysokim stanem  ubieram koszulę przewiązaną w pasie.

Postanowiłam sprawdzić, jak by to wyglądało do czarnej, rozkloszowanej sukienki i ku mojemu zdziwieniu, efekt końcowy jest świetny :). Kolejny raz do stworzenia stylizacji wykorzystałam rzeczy z lumpeksu, bo uważam, że aby stworzyć ładną stylizację nie trzeba wydać fortuny, a wystarczy poświęcić trochę czasu i poszukać perełek. Niestety ostatnio czasu mi brakuje, zajęć przybywa, ale mam nadzieję, że na dniach uda mi się odwiedzić kilka sprawdzonych second handów. Chcąc dodać ciężkości całej stylizacji dodałam czarne botki na platformie, które bardzo lubię. Kiedy pierwszy raz ubrałam je na nogi, nie potrafiłam przejść 15 m, noga wyginała się na wszystkie strony, ale jak to mówią „trening czyni mistrza”, a technikę chodzenia w 15 cm obcasach opanowałam do perfekcji. Jak Wam się podoba takie wykorzystanie koszuli ?

29 listopada w Marsel Cafe odbędzie się I-sza edycja SZAFINGu w Opolu. Podczas tego wydarzenia będziecie mogli kupić bądź wymienić swoje ubrania na inne, wszystko to w dobrym towarzystwie, przy wielu atrakcjach i konkursach z nagrodami.  Już teraz zachęcam do wzięcia udziału w wydarzeniu, bo naprawdę warto. Więcej szczegółów opublikuję niebawem na Faccebook’u.

      _MG_5110

 _MG_5117

_MG_5127

_MG_5118

_MG_5068

_MG_5147

PH: ANGELIKA JUSZCZAK

DRESS, SHIRT – SECOND HAND

SHOES – GOHEELS

JACKET – CUBUS

BAG – ALLEGRO

0 I like it
0 I don't like it

9 komentarzy

 1. Bardzo dużo razy na ani jednym zdjęciu nie widać niektoreych ciochow..albo zmień fotografa albo wybieraj inne zdjęcia

  • Według mnie wszystko jest widoczne, koszula, torebka, sukienka. Uznałam, że nie ma sensu dodawać zdjęcia zbliżenia butów, ponieważ pokazywałam je wiele razy.
   Mimo to, postaram się wstawiać więcej zdjęć z detalami :)

 2. fatalnie to wygląda.

 3. Osobiście, nie wiem jak poprzedniemu komentatorowi, mi bardzo podobają się zdjęcia jak i cała stylizacja. Zainspirowała mnie!

 4. Bardzo mi się podoba to połączenie. :) Lubię kraciaste koszule, a przewiązane w pasie wyglądają jeszcze bardziej 'na luzie'! No i świetnie, że opanowałaś do perfekcji chodzenie w tych wysokich butach. :P

 5. Mnie się bardzo podoba :)

 6. Naprawdę dobry zestaw! :) Podoba mi się to kreatywne wykorzystanie koszuli - inaczej, niż zwykle :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *