Ogólnopolskie wietrzenie szaf - SZAFING Opole

DSC_0176

Dokładnie tydzień temu w dziesięciu polskich miastach odbyło się ogólnopolskie wietrzenie szaf. Poral Szafa.pl poprosił mnie o zorganizowanie tego wydarzenia w moim mieście – Opolu. Bez chwili zastanowienia zgodziłam się i zaczęłam myśleć nad lokalem, konkursami, partnerami i atrakcjami. Ostatecznie wybrałam kawiarnię Marsel Cafe – małe, kameralne i kolorowe miejsce, urządzone w minimalistycznym stylu. Ku mojemu zdziwieniu, zgłosiło się ponad 20 wystawców (osób, które wystawią swoje rzeczy na sprzedaż i wymianę) i od razu nasunęło mi się na myśl pytani: jak my się pomieścimy? Na szczęście z tym nie było problemu.
Szafing rozpoczął się o 10, a podczas niego dziewczyny oprócz sprzedaży i wymiany ubrań miały możliwość uczestniczyć w wielu konkursach i atrakcjach. Jednym z nich był konkurs na najlepszą stylizację stworzoną z ubrań wystawców. To zadanie zajęło najwięcej czasu, ale efekty były zniewalające (zobaczcie sami na zdjęciach). Podczas wydarzenia dziewczyny mogły dokonać badania swojej cery i dobrać do jej typu odpowiednie kosmetyki. Nie obyło się bez promocji w Marsel Cafe – w tym dniu każdy mógł kupić dużą kawę w cenie małej.  Szafing trwał 5 godzin, ale sama nie wiedziałam,  kiedy ten czas zleciał. Podczas wydarzenia odwiedziło nas TVP Opole, któremu udzieliłam krótkiego wywiadu na temat wietrzenia szaf.  Mam nadzieję,  że wszystkim się podobało ! Kto nie zdążył się zapisać – bez obaw. Na początku przyszłego roku planujemy zorganizować kolejny.

Dajcie znać,  jak Wam się podobają zdjęcia.  Wpadniecie następnym razem ? :*

DSC_0093

DSC_0062

DSC_0058

DSC_0066

DSC_0122

DSC_0158

DSC_0110

DSC_0234

DSC_0169

DSC_0086

DSC_0241

DSC_0177

DSC_0187

DSC_0194

I miejsce (najwyżej oceniona stylizacja w konkursie).

DSC_0213

II miejsce w konkursie na najlepszą stylizację.

DSC_0221

III miejsce w konkursie na najlepszą stylizację.

Która podoba Wam się najbardziej ? 🙂

DSC_0225

PH: Paulina Siwiec Fotografia

0 I like it
0 I don't like it

3 komentarze

  1. Niestety tydzień temu nie mogłam brać udziału :( Chętnie zajrzę na następny i wezmę udział na 100% Już nie umiem się doczekać :)

  2. Super, było światnie. Czekam na kolejną edycję!!!!!

  3. Na pewno bym tak była. To zaszczyt takie wydarzenie prowadzić!
    Dobra robota ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *