Cozy sunday

Świąteczny klimat, piękne dekoracje, ozdobione choinki to coś, na co czekam z niecierpliwością przez cały rok. Uwielbiam świąteczny czas, w którym wszyscy są razem, obdarowują się upominkami i uśmiechem. Zdjęcia wprowadzają mnie w nieco euforyczny stan, a to wszystko za sprawą klimatycznego i ciepłego wnętrza.

Większość zestawów, które pokazuje to casualowe bądź niezobowiązujące, kobiece looki. Tym razem chcę pokazać propozycję elegancką, którą można wykorzystać na ważne uroczystości. Postawiłam na połączenia jesiennych kolorów – miodowego z szarością. Mimo że nigdy nie przepadałam za miodowym kolorem, w tej koszuli czuję się bardzo dobrze. Nie byłabym sobą, gdybym nie przemyciła czarnego elementu, dlatego do całości ubrałam czarne buty oraz elegancką torebkę. Szykowności dodaje czarny, miękki kapelusz.

Podoba Wam się ten look ? Dajcie znać w komentarzach. Miłego oglądania ! :*

_DSC0972-1

  _DSC0948-1

_DSC1037-1

_DSC0966-1

_DSC0976-1

_DSC0958-1

_DSC0960-1

_DSC1012-1

PH. MARCIN JANIAK

SHIRT – RESERVED

SHOES – GOHEELS

SKIRT – FASHION-LAND 

HAT, BAG – VINTAGE

0 I like it
0 I don't like it

10 komentarzy

  1. Mała stareńka.. Wyglądasz ja dziecko przebrane w dorosłe ciuszki... Niestety. Twoja uroda jest zbyt dziecinna i delikatna do mocnych makijaży i stylizacji, które w większości wybierasz. A poza tym, nudne i przeciętne stylizacje, wyglądasz jak większość dziewczyn ma ulicach.. A to nie powod do nazywania się modową blogerką. Potrzeba czegoś oryginalnego i swojego, a nie tylko ciuchów z sieciówek, łączonych w sposoby oczywiste i prezentowane przez 90% dziewczyn w dzisiejszych czasach...

  2. jak dla mnie przepiękne zestawienie! wera wyglądasz cudownie, uwielbiam twoje stylizacje, do wszystkiego podchodzisz bardzo profesjonalnie i widać że to lubisz :)

  3. jak dla mnie przepiękne zestawienie! wera wyglądasz cudownie, uwielbiam twoje stylizacje, do wszystkiego podchodzisz bardzo profesjonalnie i widać że to lubisz :)

  4. oczko w rajstopach! :(

  5. skąd koszula? :)))

  6. Przepiękna stylizacja! Wyglądasz bardzo kobieco!

  7. Mnie podoba się bardzo! Pięknie Ci w tym kolorze, naprawdę :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *