Christmas with H&M blazer & Vintage hat

 

_MG_6146

Trudno mi uwierzyć, że to już dziś ! Kilka tygodni oczekiwania, aby wieczorem usiąść z całą rodziną przy wigilijnym stole, podzielić się opłatkiem i obdarować wcześniej zakupionymi prezentami. Zwieńczeniem tego dnia byłby śnieg, który jest dla mnie nieodłącznym elementem w dniu wigilii… To, że uwielbiam wigilię już wiecie, świąteczne akcenty i dekoracje pokazuję w każdym możliwym miejscu, a mój Instagram jest pełen tego typu zdjęć. A jak tam Wasze przygotowania do świąt ?

Co prawda stylizacja jest mało świąteczna, jednak podoba mi się na tyle, aby ją w tym wyjątkowym dniu pokazać. Pogoda w żadnym stopniu nie przypomina zimy, moja stylizacja też nie – musicie mi to wybaczyć… Kapelusz sprezentowała mi moja prawie 90-letnia prababcia, od tego czasu noszę go prawie codziennie do czarnego płaszcza czy brązowego trenczu. Oprócz pamiątki jest dla mnie alternatywą do noszenia czapek, których nie znoszę do tego stopnia, że wolę zmarznąć niż ubrać to niewdzięczne okrycie głowy. Ostatnie stylizacje były dość eleganckie, dlatego zamiast szpilek, wyjęłam z szafy panterkowe trampki. Nadają luźnego charakteru całości i zmieniają zestaw z oficjalnego na codzienny. Podoba Wam się, czy pozostalibyście przy klasycznych szpilkach ? Długo nie potrafiłam kupić czarnej marynarki, każda była za krótka, za długa, za szeroka… Ponadto chciałam, aby była w stylu mojej białej, którą kupiłam w Forever 21, jej odpowiednik znalazłam w H&M.

Zanim pójdę nakryć do stołu i pomóc w wigilijnych przygotowaniach, chciałabym Wam życzyć, aby te święta były udane, spędzone w rodzinnym groniem w ciepłej atmosferze. I oczywiście życzę wszystkim dzieciom, by mikołaj przyniósł prezenty, a nie rózgi.

 

Wesołych świąt kochani ! :*

_MG_6233

_MG_6163

_MG_6238

_MG_6143\

_MG_6234

_MG_6201

_MG_6235

_MG_6140

_MG_6231

 

PH: Angelika Juszczak

BLAZER, TROUSERS – HM

BAG, HAT – VINTED

TOP – ZARA

SHOES – DEEZEE

 

0 I like it
0 I don't like it

5 komentarzy

  1. Ślicznie, pięknie, wyjątkowo - jak zawsze! Tobie również zdrowych,pogodnych i rodzinnych świąt Bożego narodzenia - takich jak najbardziej kochasz plus szybkiego spadnięcia śniegu :)

  2. Piękne zdjęcia! Uwielbiam stylizacje z takimi spodniami i bardziej elegancka górą :)

  3. Wiem skąd jest kapelusz mam taki sam ! Kupiłam w pepco za 10 zł ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *