Jedna bluzka - dwie stylizacje

_MG_6526

Wielokrotnie słyszałam, że trzeba mieć dużo pieniędzy, aby dobrze wyglądać – chcąc obalić ten mit, pokażę Wam, jak  w prosty sposób stworzyć dwie stylizacje (na różne okazje) z użyciem tej samej bluzki.

Pierwszy zestaw, w stylu casual można ubrać do szkoły, pracy jak i na zakupy. Koronkowy, dość elegancki top w połączeniu z jeansami i botkami tworzy luźny look. Pojemna torebka zmieści wszystkie niezbędne rzeczy od kosmetyczki po laptopa czy inny sprzęt.

_MG_6513

_MG_6519

_MG_6483

_MG_6518

_MG_6505

_MG_6531

BAG – RESERVED

SHOES, TOP, SCARF – ZARA

TROUSERS – H&M

COAT – OUTLET CENTRUM

_MG_6578

Do stworzenia drugiej stylizacji użyłam tej samej bluzki, ale innego „dołu”. Dzięki spódniczce, zestaw nabiera oficjalnego charakteru, jest bardziej kobiecy. Ten z kolei nadaje się na ważniejsze wyjścia np.: urodziny.

Który zestaw podoba Wam się bardziej ?  🙂

_MG_6579

_MG_6585

_MG_6587

_MG_6580

PH: ANGELIKA JUSZCZAK

BAG – STRADIVARIUS

SKIRT – FASHION LAND

TOP – ZARA

HEELS – LABOTTI

0 I like it
0 I don't like it

5 komentarzy

  1. Pierwszy jak dla mnie wygrywa!

    Ps: Kiedy zostanie zorganizowany kolejny szafing?

  2. Popieram w 100%, jedną rzeczy można ubrać na tak wiele sposobów, że za każdym razie wygląda całkiem inaczej, ale nadal doskonale :) Nie raz widziałam kobiety w jeansach, które dzięki reszcze garderoby wyglądały tak samo elegancko i kobieco jak w małej czarnej i wysokich szpilkach :) A Twoje stylizacja? Wyglądasz promieniująco :*

  3. Cudowna bluzeczka ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *