Crop Top & High Waisted Pants

_MG_6816

Wczorajszy słoneczny dzień pozostawił duży niedosyt, przez co z utęsknieniem zaczęłam przeglądać letnie stylizacje i natrafiłam na tą – krótki top, sportowe buty. Idealnie na wiosnę, która przecież zachwyci nas swoimi urokami już niebawem…. Blask ciepłego słońca, błękitne niebo i kłębiaste chmury motywują do pracy nad swoim ciałem.

Przyznam, że zdjęcia fit girls w topach i spodenkach motywują mnie do ćwiczeń najbardziej. Oglądając swoją sylwetkę się w lustrze wiem, nad jakimi mankamentami powinnam popracować, nad którą częścią ciała najbardziej skupić się podczas wykonywanego treningu. Przez długi czas nie lubiłam crop topów, uważałam, że odkrywają one zbyt dużo. Z drugiej strony, po co zakrywać ciało, nad którym pracuję od kilku miesięcy ? Brzuch jest tą częścią ciała, nad którą lubię najbardziej pracować.

Kilka wpisów temu podzieliłam się z Wami moim planem treningowym na przyszłe tygodnie. Mam nadzieję, że chociaż część z Was ćwiczy i dąży do posiadania perfekcyjnej figury tego lata. Satysfakcja po wykonanych ćwiczeniach gwarantowana, a w końcu co cieszy kobietę bardziej niż idealna figura osiągnięta ciężką pracą ?

_MG_6826

_MG_6818

_MG_6794

_MG_6827A

_MG_6836

_MG_6781

PH: ANGELIKA JUSZCZAK

TOP – BERSHKA

SWEATER – H&M

PANTS – ZARA

SHOES – NIKE ROSHE RUN

WATCH – TK MAXX

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *