MOSQUITO blazer & Leather backpack

_MG_9646

Cały czas zaskakuję sama siebie…. Ubieram rzeczy, na które wcześniej w sklepie nie zwracałam uwagi, zaczęłam biegać, gdzie kiedyś 600 m było dla mnie wyzwaniem, chodzę wcześniej spać i nie mam problemu ze wstawaniem o świcie. Wszystkie zmiany na plus, tylko jak to możliwe, że w tak krótkim czasie zmianie uległo tak wiele rzeczy? Nie znam odpowiedzi na to pytanie, może się starzeję, może dojrzewam, może odnajduję w sobie więcej motywacji niż zwykle…

 Zgodnie z obietnicą przedstawiam kolejny zwyczajny, streetowy zestaw, który polubiłam do tego stopnia, że ubieram go co najmniej raz w tygodniu od ponad miesiąca. Początkowo nie byłam przekonana do narzutki z MOSQUITO, wydawała mi się mdła, nie układała się tak, jak powinna w okolicy ramion. Po kilku miesiącach postanowiłam przymierzyć ją ponownie i nie wiem, czy to magiczne wróżki w mojej szafie, czy coś się stało z moim ciałem, ale po upływie czasu blazer leży jak ulał! Na dworze jest coraz cieplej, więc tym bardziej się cieszę, że mogę ubrać go na luźny top.

Plecak, który ubrałam mam od ponad roku i z biegiem czasu coraz bardziej cieszę się, że zdecydowałam się na ten, a nie inny model. Przeglądając stronę Allegro wdziałam wiele tańszych zamienników, jednak ten poniżej (używany) jest wykonany ze skóry i był nieco droższy od pozostałych. Warto było zainwestować i cieszyć się używaną rzeczą przez ponad rok, kiedy ona nadal wygląda jak nowa, nie ma śladów użytkowania. Jestem zdania, że warto inwestować w torebki, basicowe ubrania i przede wszystkim buty, bo te wykonane z porządnych tkanin służą nam przez kilka następnych lat. Nie lepiej mieć 2 pary porządnych skórzanych butów, którymi będziemy się cieszyć przez 3 lata niż 23, które rozkleją się po kilku miesiącach? Lepiej!

_MG_9605

_MG_9598

_MG_9592

_MG_9600_MG_9571

_MG_9620_MG_9638

PH: Angelika Juszczak

BLAZER – MOSQUITO 

TOP, PANTS – ZARA

SHOES – LABOTTI

SUNGLASSES – SINSAY

BACKPACK – ALLEGO

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *