Wyzwanie - 90 dni do lata

Do lata zostało tylko 90 dni! Kto by pomyślał, przecież jeszcze niedawno każdego ranka witał nas mróz, a szaliki i czapki były nieodłącznymi towarzyszami podczas całodniowych wędrówek. Co prawda pogoda nadal zaskakuje, jednak możemy być pewni, że będzie tylko cieplej! Osobiście jestem zwolenniczką podejmowania działań w grupie, łatwiej mi się zmobilizować, ponieważ wiem, że wspólnie wyznaczyliśmy cel, który chcemy osiągnąć. W związku z tym postanowiłam zmotywować Was do wspólnej walki o świetna figurę tego lata. Czasu zostało dużo, wiec przy dobrym rozkładzie sił, bez trudu uda nam sie wymodelować ciałko i zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Dzięki zdrowej diecie i ćwiczeniom możemy zdziałać bardzo wiele. Mój 90-cio dniowy plan przewiduje 5 zdrowych posiłków dziennie z możliwym jednym cheat mealem  w tygodniu, w wyznaczonym indywidualnie dniu. Do tego 5 dni ćwiczeń, 2 na regeneracje. Czy to może sie nie udać? Myślę, że przestrzegając sumiennie zasad, nie podjadać w sobotnie samotne wieczory cel jest możliwy do zrealizowania.

To tylko cześć teoretyczna… W praktyce ja zobowiązuje się umieszczać raz w tygodniu zróżnicowany plan ćwiczeń, który razem wykonujemy.  Nieważne czy od razu zrobisz cały program czy tylko jego cześć, ważna jest chęć i ruch. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Do tego co jakiś czas będę motywować pięknymi, zgrabnymi figurami na Facebooku. Po miesiącu porównamy swoje wyniki i pełni otuchy i motywacji zaczniemy kolejny miesiąc ćwiczeń, aż do lata…

Jeśli chcecie wziąć udział, dołączcie do wydarzenia. Nie zapomnijcie zaprosić znajomych! 🙂

 

P.S. Jutro dodam kolejny fitness plan, a teraz idę biegać. Miłego wieczoru!

Jak Wam się podoba ten pomysł? Piszecie się?

pppp

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *