Fitness plan #3

Pierwszy tydzień wyzwania za nami! Jak Wam poszło, ćwiczyliście przez 5 dni?

 Jestem bardzo zadowolona, że tak wielu z Was zmobilizowało się do treningów – czy to w domu, czy na świeżym powietrzu. Cieszę się, że wysyłacie mi zdjęcia, filmiki (Snapchat: werka8811), informujecie o ukończonych treningach! Ten tydzień ma być wyjątkowo ciepły, więc przewidziałam również ćwiczenia na świeżym powietrzu. Koniecznie napiszcie, czy przypadły Wam do gustu.

Osobiście o wiele bardziej wolę biegać, jeździć na rolkach, skakać na trampolinie czy skakance niż wykonywać trening w zamkniętym pomieszczeniu w domu. Dlatego też, jeśli lubicie obcowanie z naturą jak ja, ten plan będzie dla Was idealny. Wszystkie swoje treningi monitoruję w aplikacji Endomondo oraz Nike+ Running, co dodatkowo motywuje mnie do ich wykonywania. Aplikacje te po odpowiedniej konfiguracji informują o każdym przebytym kilometrze i czasie, w jakim został wykonany, zapisują nasze wyniki, dzięki czemu mamy wgląd na aktywność w każdym miesiącu. Jeśli tego byłoby mało, w Endomondo możemy dołączyć do rywalizacji i porównywać swoje wyniki ze znajomymi! Obie aplikacje dają możliwość ręcznego wprowadzenia treningu, gdy nie mamy możliwości przemycenia telefonu na zajęcia. Jeśli mimo wszystko preferujecie ćwiczyć przed komputerem, wykonajcie pierwszy bądź drugi fitness plan, który przygotowałam.

Czy ktoś z Was używa Endomondo bądź Nike+ Running? 

 

tumblr_nmj7ek8dSk1txgl3po1_500 tumblr_nmob1ltLLf1txgl3po1_500

PONIEDZIAŁEK – Rozgrzewka Mel B + 20 interwałów na skakance (50 sekund skakania, 10 odpoczynku) polecam aplikację Timer, w której możemy ustawić ilość i długość interwałów.

WTOREK – Rozgrzewka z Ewą Chodakowską 40 minut biegu w średnim tempie (przebiegnij jak najwięcej, jeśli nie dasz rady 40 min, idź marszem) + Mel B rozciąganie

ŚRODA – Turbo spalanie Ewy Chodakowskiej

CZWARTEK – Full Body Workout Mel B

PIĄTEK –   Rozgrzewka Szymon Gaś i Kasia Kępka + Trening z ciężarkami (jeśli nie posiadasz, użyj butelek z wodą) + Brzuch z Kasią Kępką i Szymonem Gasiem

SOBOTA – REGENERACJA

NIEDZIELA – REGENERACJA

 

*zdjęcia pochodzą ze strony www.tumblr.com

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *