Co zabrać ze sobą na 4 dniowy wyjazd?

deving-logotyp-01

Co wziąć na 4 dniowy wyjazd? Kurtkę, 3 pary butów, koszulki na zmianę, spodnie, bieliznę „bla bla bla”……

Tego typu wpisy czytałam na co najmniej pięciu blogach i uwierzcie mi, szóstego przeczytać bym nie chciała. Doszłam do wniosku, że wielu z Was na pewno spotkało się z podobnym artykułem, a nawet jeśli nie, to w intuicyjny sposób poświęcając 2 h sporządza listę rzeczy (nie)zbędnych na wyjazd, a później zgodnie z nią pakuje walizkę, zostawiając miejsce na ewentualne zakupy na miejscu – przynajmniej ja tak robię.

Nie chcąc nikogo obrażać pokuszę się o stwierdzenie, że nie sztuką jest się spakować, a sztuką jest spakować tyle rzeczy, ile rzeczywiście nam potrzebne. Nie raz, nie dwa zdarzyło mi się spakować o 3 pary butów za dużo, a w drodze powrotnej nie wiedziałam, gdzie upchać kolejne dwie, które kupiłam. Dostałam nauczkę, bo gdyby nie wolne miejsce w walizce koleżanki musiałabym zostawić zakupy na lotnisku, a to dopiero strata! Człowiek uczy się na własnych błędach, dlatego też po tej sytuacji skrupulatnie planuję, co wezmę, wymyślam zestawy, które ubiorę.

Przechodząc do sedna, przygotowałam dla Was 4 stylizacje, które z pewnością sprawdzą się na wyjeździe. Nie martwcie się, w zestawach tych powtarzają się rzeczy, więc z pewnością wszystko zostanie wykorzystane. Na wszelki wypadek warto wziąć 1 spodnie i 2-3 koszulki więcej, w razie, gdy niepostrzeżenie kubek z kawą wyleje nam się na top, bądź krem poplami nam spodnie.

Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi za tak humorystyczne podejście do tematu, a wręcz przeciwnie. To pierwszy tego typu wpis, dlatego też czekam na Wasze opinie w komentarzach. 

page

page1

 

 

 

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. DOBRE ZESTAWY :) !
    Fakt faktem, kwestia gustu itp., jednak według mnie prezentują się one całkiem dobrze i wiadomo - można je zamieniać, przemieniać, łączyć :D
    Na luzie a zarazem z klasą - PERFECT !

  2. Jakbyś jeszcze podała stronki do tych ciuchów ze stylizacji to by było super ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *