Spring uniform

_MG_7300

Nie wiem, jak to możliwe że zapomniałam o tym zestawie, noszę go najczęściej ze wszystkich, czuję się w nim wygodniej niż innych razem wziętych. Może dlatego, że to dla mnie takie oczywiste po prostu pominęłam go przygotowując zestawy do sesji?

Wiem, wiem, zaraz napiszecie mi, że miałam już tą koszule i ramoneskę… Owszem, ale właśnie to skłoniło mnie do pokazania Wam tej stylizacji. Kurtka i koszula identyczne, kolory też, wiec w czym sęk? W dolnej części! I właśnie na tym chcę się dzisiaj skupić. Zobaczcie, jak łatwo zmienić oficjalną stylizacje z sukienką w roli głównej,  w luźny, streetowy zestaw, który oprócz nonszalanckiego wyglądu, jest ultra wygodny.

Bardzo lubię eksperymentować i jak Wam wiadomo, często tworzę podobne stylizacje, bazujące na tych samych ubraniach, które modyfikuję. W ten sposób staram się pokazać, jak prosto przy użyciu kilku basicowych rzeczy stworzyć outfity na różne okoliczności. Tym razem padło na casualowy, który jest idealny na wiosenne dni. Wychodząc z domu ubieram kurtkę, którą wraz ze wzrostem temperatury zdejmuję, przewieszając wokół pasa.

Lubicie takie zestawy, dobrze się w nich czujcie?  

_MG_7315_MG_7309

_MG_7365   _MG_7328

_MG_7389_MG_7340

_MG_7396

_MG_7327    _MG_7400

PH: Angelika Juszczak

TOP, PANTS – ZARA

SHIRT – SH

SHOES – REEBOK CLASSIC

JACKET – CUBUS

 

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *