Moje propozycje urodzinowych prezentów

Pierwszą rzeczą, którą nasuwa mi się na myśl, kiedy otrzymuję zaproszenie na urodziny jest kwestia prezentu. Przyjaciele to osoby, które znamy od kilku lat, mamy wspólny język i rozumiemy się bez słów, w związku z tym kupienie urodzinowego prezentu nie jest tak skomplikowaną sprawą. Zazwyczaj stawiamy na osobiste, ręcznie wykonane prezenty, które jubilat przechowuje z sentymentem przez następne kilkanaście lat.

Co zrobić, jeśli zaprosiła nas osoba, której bliżej nie znamy, albo co gorsza – idziemy jako osoby towarzyszące, a przecież prezent wypada kupić ? Przygotowałam propozycję najbardziej uniwersalnych prezentów dla kobiet (o mężczyznach nie zapomniałam, planuję osobny wpis), które zadowolą większość z nas.

  1. Bon prezentowy

Bon to bardzo uniwersalny prezent, ponieważ dajemy jubilatowi wolną rękę – sam wybiera prezent w wybranym przez nas sklepie. Jeszcze lepszą opcją będzie kupienie bonu do wybranej galerii handlowej.

FullSizeRender_3

 

  1. Wyjazd do SPA dla dwóch osób

Świetnym pomysłem jest wykupienie weekendowego wyjazdu do SPA dla dwojga (przecież sama nie pojedzie!) Każda kobieta marzy o chwili relaksu w SPA, jednak większości z nas szkoda wydać tyle pieniędzy na tego typu wyjazd, wiele kobiet woli spożytkować je inaczej. To koszt rzędu kilkuset złotych, dlatego warto dogadać się z resztą gości, aby sfinansować go wspólnymi siłami.

Aroma Therapy

  1. Bilet na koncert

Mnie osobiście szkoda pieniędzy na różnego rodzaju koncerty, a są wokaliści, których z chęcią posłuchałabym na żywo. Myślę, że nie mnie jedynej. Bilety na nadchodzące festiwale typu Opener to hit wśród prezentów, jednak są sporym wydatkiem. Koszty ulegną znacznej zmianie, jeśli zostanie zakupiony w porozumieniu z innymi gośćmi. 30 zł na osobę brzmi lepiej niż 630 za całość, prawda?

concert-ticket-invite-RaeHeartsDesign

  1. Biżuteria

Złoty bądź srebrny dodatek ucieszy większość (ale nie wszystkie) kobiet. Warto zorientować się, czy jubilatka nosi biżuterię, jeśli tak proponuję postawić na delikatny złoty naszyjnik bądź bransoletkę w uniwersalnych kolorach. Tą minimalistyczną bransoletkę (Lilou) z nutką oraz grawerem dostałam na urodziny. Oprócz wygrawerowanej litery W. przypomina mi o osobach, które mi ją podarowały.

FullSizeRender_1

5. Gadżety

Ostatnią propozycją są wszelkiego rodzaju gadżety. Specjalnie dla Was znalazłam kilka stron, które oferują przeróżne przedmioty od zabawnych kufli po kaski imprezowiczów. Wielu moich znajomych traktuje swoją osiemnastkową z humorem, dlatego też często zdarza nam się kupować dla nich kieliszki czy fartuchy z nadrukami itd. Najwięcej kreatywnych prezentów znajdziecie na stronie 2future, Mr Gadżet oraz Płonąca Żyrafa. Osobiście nie lubię dostawać gadżetów, ale ten jest wspaniały! Selfie stick to hit wśród blogerów i nie tylko. Będąc w Londynie widziałam kilka rodzin, która za pomocą tego długiego patyka uwieczniały swoją wycieczkę bez konieczności proszenia obcych o zrobienie zdjęcia.

FullSizeRender

 

To wszystkie propozycje, które przygotowałam. Z której ucieszylibyście się najbardziej? Jeśli macie jakieś inne pomysły odnośnie prezentów, napiszcie mi proszę w komentarzach. Z chęcią wykorzystam część z nich.

 

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *