Primark Top & Lilou Bracelet

_MG_8002

Czasami w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy nie mamy siły i nadziei nagle na naszej drodze wszystko zmienia się o 180 stopni i nabiera tempa. Wcześniejsze zdarzenia powodują uśmiech, a te same, niezbyt ważne osoby , zajmują najważniejsze pozycje w naszym życiu. Dlatego też nie bójcie się zmian, podejmowania decyzji, wykonywania zadań, które na pierwszy rzut oka wydają się być niemożliwe do realizowania. To od nas zależy, kim będziemy, w jakim miejscu się znajdziemy, jak wiele w życiu osiągniemy. Wystarczy dobrze pokierować swoim losem, być otwartym na nowe znajomości i decyzje, a przede wszystkim pracować i nie stać w miejscu. Tylko ciężką pracą uda nam się odnieść w życiu sukces. I tego Wam wszystkim życzę!

Poszukiwanie czarnej torby typu worek w jednolitym odcieniu, ze srebrnym wykończeniem zajęło mi sporo czasu. Dotychczas zdążyłam kupić jedną z azteckim wzorem (TU), a wszystkie sklepy oferowały ewentualnie czarne ze złotymi dodatkami. To niesamowite, że musiałam się znaleźć aż w londyńskim Primarku, aby znaleźć idealną. W sklepie było wiele torebek w różnych kolorach, ale ta momentalnie zwróciła moją uwagę. Kosztowała tylko 8 futnów (około 45 zł), a sprawiła, że moja twarz z pełnej znudzenia i zmęczenia zmieniła się w wesołą. Tylko płeć  piękna zrozumie, co znaczy znaleźć wymarzone ubranie (o butach nawet nie wspomnę).

Kobieta zmienną jest, a dowodem na to jest coraz większa ilość ubieranych przeze mnie dodatków, których kiedyś nie lubiłam. Co prawda stawiam tylko na delikatną biżuterię, ale jak dla mnie to kolosalny postęp. Niegdyś tylko rodzinne spotkanie i konieczność pokazania aż nadto kurtuazyjnej elegancji, było w stanie wymusić na mnie włożenie kolczyków do uszu. Od jakiegoś czasu nie zdejmuję ich, czasami zdarza mi się nawet w nich kąpać w obawie przed ich zaginięciem.

Podoba Wam się całość? 🙂

_MG_8031

_MG_8018

_MG_8012

_MG_8045B

_MG_8082

_MG_8056

_MG_8084

_MG_8017_MG_8052

_MG_8086

PH: Angelika Juszczak 🙂

SKIRT – H&M

TOP, BAG – PRIMARK

HAT – STRADIVARIUS

SANDALS – ZARA

RING – APART

BRACELET – LILOU

EARRINGS – YES

 

0 I like it
0 I don't like it