Boho Top & YES Bracelet

Motyw boho zdecydowanie wstrząsnął światem mody, pojawiając się na wszystkich możliwych ubraniach i akcesoriach. Mną również! Od razu pokochałam frędzle pod każdą postacią i zdążyłam się zaopatrzyć w kilka ubrań i dodatków. Dziś postawiłam na top w stylu boho, który dostałam oraz proste dodatki. Kolejny raz wybrałam oversizowy kardigan, który uratował moje ciało przez zmarznięciem. Super mieć pod ręką ciepły, obszerny sweter lub rzecz pozwalającą na okrycie się w razie nieprzewidywanej zmiany pogody.

Niestety tak to już bywa, że gdy słońce grzeje niemiłosiernie, a o deszczu nie ma mowy, jestem zaopatrzona we wszelkie możliwe okrycia wierzchnie. Niestety to nie działa w drugą stronę i zazwyczaj jest tak, że jak postanawiam zaufać pogodzie i ubrać się w letnie ubrania, po kilku godzinach spotykam się z dziwnym wzrokiem przechodniów i babć, które nie mogąc uwierzyć, że 15 stopni to naprawdę idealna pogoda na szorty, zwracają mi uwagę bądź kiwają głowami. Co poradzę na to, że najchętniej żyłabym w kraju, w którym istnieje tylko lato?

Początkowo nie chciałam publikować tych zdjęć ze względu na mój chaotyczny wyraz twarzy, ułożenie włosów…. Nic mi nie pasowało, a oglądając zdjęcia w aparacie miałam wrażenie, że wyglądam na 10 kg grubszą niż jestem. Na szczęście wybierając te najlepsze, moje obawy zniknęły, co więcej nawet je polubiłam.

Podzielacie mój entuzjazm do motywu boho? Co myślicie o stylizacji?

_MG_7835

_MG_7899

_MG_7883

_MG_7907

_MG_7922

 _MG_7837

_MG_7904

_MG_7864_MG_7840

_MG_7917

_MG_7984

_MG_7987

_MG_7919

_MG_7956

PH: Angelika Juszczak

SANDALS – ALDO

BAG, SWEATER – PRIMARK

SHORTS, TOP – ZARA

SUNGLASSES – H&M

BRACELET – YES

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *