Tommy Hilfiger bag - Outlet Centrum look / Summer vibe

Zastanawiam się, czy to normalne, ale bardzo często na samą myśl o wyjściu z domu mam nieuzasadnione wątpliwości, a wymyślając przeróżne wymówki, myślę, jak uniknąć wyjścia. Oczywiście nie zawsze, ale często tak jest, że z uwagi na dynamiczny i urozmaicony tryb życia, jaki prowadzę, jestem wiecznie niewyspana i zmęczona, a przychodząc do domu mam ochotę po prostu odpocząć. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie zdarzyło mi się, aby wyjście, którego chciałam uniknąć należało do nieudanych. Nie wiem, czy to wynika z nastawienia, ponieważ z reguły wolę przewidywać gorsze, a później się cieszyć, niż być rozczarowana.

Z drugiej strony, myślę, że tylko teraz jest odpowiedni czas, aby się wyszaleć, próbować życia i czerpać garściami. Bo kiedy będziemy mieli czas i ochotę na balowanie do rana, spacerowanie o wschodzie słońca czy obserwowanie gwiazd, jak nie teraz, kiedy jesteśmy młodzi, pełni sił i chęci do poznawania i odkrywania świata? Dlatego zrozumiałam, że jeśli jeden, drugi czy trzeci znajomy namawia mnie, nie warto odmawiać tylko szaleć i cieszyć się z życia. Mówię Wam, jeśli należycie do osób takich jak ja  i często zamiast wyjść z domu, najchętniej zaszylibyście się pod kołdrą z magazynem i kubkiem gorącej herbaty, odpuście sobie, na to przyjdzie czas w okresie jesienno-zimowym, kiedy o wyjściu na spacer, rower czy rolki nie będzie mowy. Dzięki temu, z biegiem czasu będziecie mieli co wspominać i jednocześnie podziękujecie swoim bliskim (tym nastawionym na wieczne szaleństwo :D), że są z Wami i potrafili Was przekonać i wyciągnąć z domu.

Ostatnie letnie dni całkowicie odebrały mi chęć do wymyślania skomplikowanych stylizacji. Nie miałam siły na kombinowanie z zestawami, więc postanowiłam wyjąć pierwszą z brzegu rzecz i dopasować do niej torebkę i dodatki. Łatwo nie było, ale widząc wyjęty biały kombinezon z niebieskimi wzorami z marszu pomyślałam o letnich espadrylach i ulubieńcu tego miesiąca – torebce Tommy’ego Hilfigera w słodkie tygrysy, którą kupiłam w >Outlecie Centrum< w Opolu. Jest bardzo pojemna i giętka, przez co dopasowuje się do ilości rzeczy. Jako osoba wymagająca i potrzebująca miejsca na spakowanie wszystkich niezbędnych (no dobra, czasem zbędnych) rzeczy daję jej ogromne 6+! W przeciwieństwie do innych maleńkich, a nawet tych większych, które już mam, potrafię zmieścić tam dosłownie wszystko.

Jak wyszło? To pozostawię Waszej ocenie. Do następnego!

DSC_1396

DSC_1313

DSC_1208

DSC_1229

DSC_1225DSC_1214   DSC_1276

DSC_1337

DSC_1308

DSC_1287

DSC_1438

PH: Asia Kozołub

BAG – OUTLET CENTRUM

SHOES, JUMPSUIT – PRIMARK

NECKLACE – NEW LOOK

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. Niby prosta stylizacja, a jaka efektowna! Jedna z Twoich najbardziej udanych :*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *