Comfy & Casual outfit with #OutletCentrum top

DSC_1478

Na każdym kroku podkreślam, że uwielbiam lato, a zima i mróz to mój jedyny wróg, jednak jak każda kobieta muszę sobie czasem ponarzekać na zbyt wysokie temperatury, brak pomysłów na schłodzenie, czy rozregulowane myślenie, a co za tym idzie – trudność w wymyślaniu skomplikowanych stylizacji. Więcej o tworzeniu latem pisałam TU, dlatego odsyłam, nie chcąc się powtarzać.

W tak upalne dni jak ten, jedynym sposobem na dobre samopoczucie jest siedzenie w klimatyzowanym pomieszczeniu, najlepiej domowym zaciszu. Jednak jeśli obowiązki nie pozwalają na wytchnienie w zimnym miejscu bądź domu, a my zmuszeni do wyjścia na letni skwar,  musimy koniecznie zadbać o odpowiedni – komfortowy look. Wiem, że ma się to nijak do powyższego akapitu, w którym pisałam, że myślenie i tworzenie stylizacji w tak gorący dzień sprawia wyjątkową trudność, ale w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia :D. Dobrym planem B okażą się zwiewne topy. Uwielbiam luźne koszulki, które wraz z powiewem lekkiego wiatru schładzają całe ciało.

Nie wyobrażam sobie ubrać przylegającej do ciała, bawełnianej koszulki, która odbija pot po kilku minutach przebywania na dworze. O długich spodniach już nie wspomnę! Dlatego też ubrałam krótkie szorty z ZARA, bordowy top z  plisami z >Outlet Centrum< oraz mój wyprzedażowy łup – mokasyny. Dzięki temu jakoś przeżyłam dzień, bez zbędnego narzekania. Jeśli nie wierzycie, że ubiór może tak wiele zmienić, sprawdźcie sami (#kobiecapsychika).

Kolejny tydzień zapowiada się jeszcze gorzej, także na pewno wymyślę milion nowych sposobów na radzenie sobie ze słońcem, a moje menu zostanie wzbogacone o nowe smaki koktajli oraz arbuza na śniadanie, obiad i kolację :). Na pewno podzielę się z Wami moimi trickami i przemyśleniami w kolejnych wpisach (może vlogu?!). Zobaczymy, które wytwory wyobraźni wykorzystam w praktyce…

Do następnego!

DSC_1573

DSC_1469

DSC_1712

DSC_1734DSC_1607 DSC_1679    DSC_1725

DSC_1681

PH: ASIA KOZOŁUB

TOP – OUTLET CENTRUM

SHORTS, SHOES – ZARA

BAG – VINTAGE

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. Piękna bluzka - zarówno kolor jak i krój :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *