Letni look w niebieskim kolorze

 

futurehost.plz

Piękne zachody słońca to coś, co lubię w okresie letnim najbardziej. Nie wiem, ile jeszcze takich zobaczę, ale cudowne jest, że każdy jest niepowtarzalny i magiczny. Zawsze zastanawia mnie, jak to możliwe, że mimo jednego słońca każdy zachód niesie coś innego, przybiera inne barwy. To już kolejne podejście (nie umiem nawet policzyć, które) do zdjęć w czasie zachodu. Albo było po prostu za późno, albo grzebałyśmy się i w związku z tym nigdy nie ujęłyśmy jego piękna.

Jak widzicie ta próba nie okazała się fiaskiem, a pomysł z dymami był genialny! Chyba standardowe pokazywanie stylizacji to przeżytek, coraz częściej staram się (jak również inne blogerki) oprócz przedstawienia zestawu, znaleźć odpowiednie miejsce, aby zaaranżować całość i stworzyć piękne zdjęcie. Teraz to nie tylko zestaw i ubrania, ale również sceneria i detale.

Bardzo lubię wielkie miasta, w których czuję się dobrze, jednak czasami cieszę się, że po powrocie do domu mam sprzyjające warunki do wyciszenia i odpoczynku. Mieszkanie poza miastem ma swoje zalety i wady, czasami chciałabym mieszkać w Warszawie czy Krakowie, które dają więcej możliwości do rozwinięcia skrzydeł. Nie raz nie dwa narzekałam, że Opole jest za małe, źle zlokalizowane. Z drugiej strony patrząc na kilku znajomych ludzi, którym się udało odnieść sukces, a teraz są szczęśliwi, zaczynam wierzyć w to stosunkowo małe miasto. To w końcu nieopodal niego znajduje się moje zacisze – dom z ogrodem, który pozwala na relaks w przeróżnym tego słowa znaczeniu.  Wiem, że w przyszłości na pewno wyjadę do większego miasta, aby spróbować czegoś nowego, poznać ludzi, zrealizować wszystkie kreatywne pomysły.

Jakiś czas temu okryłam miejsce, w którym znajduje się kładka na rzece.  Wąska, niepozorna, drewniana. Przygotowałam na niej letni look z delikatnym, koronkowym topem. Świetnie, że zakrywa wszystko i nawet osoby z większym biustem nie muszą się martwić o dyskomfort noszenia. Spięłam swoje ramiączka na krzyż, ponieważ proste były za długie. Top jest świetną opcją na lato i plażę.

Koniecznie napiszcie, czy podobają Wam się zdjęcia w takim klimacie! 🙂

Miłego dnia,

Weronika

hhh

ggggg

DSC_0057-1   fdfdfd

futurehost.pl

DSC_0040-1

 TOP – OUTLET CENTRUM | SHORTS – ZARA

PH: Paulina Siwiec

 

 

0 I like it
0 I don't like it

3 komentarze

  1. Zdjęcia są wspaniałe :)

  2. śliczne zdjęcia :>

  3. Najpiękniejsze zdjęcia z całego bloga! Rewelacja! <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *