Letni zestaw na wyjście ze znajomymi

    DSC_0712-1

Zazwyczaj w moich stylizacjach króluje powszechnie uwielbiany przeze mnie (i nie tylko) minimalizm. Czasami lubię zaszaleć z kolorem na rzecz pozbycia się zbędnych dodatków czy barwnych naszyjników i ubrać coś old schoolowego, nie zapominając o kobiecym stylu. Nie lubię zestawów, które ze względu na mnogość kolorów rzucają się niepotrzebnie w oczy. W tym zestawie oprócz żółtych spodenek, które swój debiut na blogu miały rok temu, ważnym dla mnie elementem są kojarzone z przedszkolnym stylem Adidasy Superstar II. Miałam kilka momentów, kiedy bardzo chciałam je mieć, później pojawiło się coraz więcej osób ubierających ten model bądź ze złotymi elementami. Następnie były Adidasy Stan Smith, proste, następnie ulepszone o różne wzory. O tych ostatnich marzę do teraz. Ale Superstar 2, które ma co 10 osoba w mieście? Myślałam tak dopóki, dopóty nie zobaczyłam przeceny z 35o na 99 ze względu na pożółkłą gumę. Nad tym, czy je kupić myślałam 2h, a one grzecznie (razem z pastą wybielającą) czekały na mnie odłożone w sklepie. Dobrze, że mam takich kochanych znajomych, którzy powiedzieli, że byłabym głupia, gdybym ich nie kupiła. Szczególnie, że o cudownym działaniu wybielającej pasty wiedziałam od dawna.  Teraz jestem ich szczęśliwą posiadaczką, a co więcej, wyczyszczenie ich zajęło mi tylko 3 min. Kilka dni temu nie pomyślałabym o nich, ale jak to każdej kobiecie – nowa para butów się zawsze przyda.

Top to kolejna rzecz, która oprócz oryginalnego kroju, urzekł mnie wzorem koronki. Uwielbiam koszulki z opadającymi na ramiona rękawkami, a ten oprócz tego jest wyjątkowo delikatny. Postanowiłam zrobić krok w przód i zestawić go ze sportowymi butami i elegancką kremową torebką. Kompletnie nie pasuje? Jak dla mnie wygląda szalenie – idealnie na wypad ze znajomymi. W co drugiej stylizacji widzicie zestawienie sportowego z eleganckim,  więc nie powinno Was to dziwić. Dla zwieńczenia całości, ubrałam drewniane oprawki Gepetto, z którymi nie rozstaję się na krok. Szczerze mówiąc, nigdy zastanawiałam się nad tym, jak dobierać okulary i często zamiast inwestować w te z porządnym filtrem UV, kupowałam takie za kilkanaście złotych z ładnymi oprawkami. To był wielki błąd (przygotuję o tym osobny wpis), a jak przeczytałam o szkodliwości promieni i nieodpowiednich okularów złapałam się za głowę. Już teraz wiem, że warto dołożyć i chronić swoje oczy, szczególnie osoby jak ja – posiadające wadę wzroku. Okulary Gepetto posiadają filtr UV 400 zapewniający ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Być może część z Was zaczęła na to zwracać uwagę wcześniej, ale osoby, które żyły w niewiedzy jak ja lepiej, aby wzięły sobie te słowa do serca – o oczy trzeba dbać!

Co myślicie o zestawie? Przypadł Wam do gustu?

Shoes – Adidas Superstar 2 | Top Bershka | Shorts – ZARA | Bag  – Calvin Klein via Outletu Centrum | Sunnies – Gepetto

DSC_0791-1

DSC_0690-1

DSC_0752-1

    DSC_0718-1

DSC_0735-1

DSC_0805-1

DSC_0690-1   DSC_0799-1

DSC_0682-1

DSC_0813-1

      DSC_0710-1

Wpis powstał przy współpracy z marką Gepetto

Zdjęcia: Paulina Siwiec

0 I like it
0 I don't like it

11 komentarzy

  1. Ile zapłaciłaś za okulary? ;) jaki to dokładnie model?

  2. Chyba Ci isę przytyło :(

  3. żałosne, tak się sprzedać i zachęcać innych do wydatków, których samemu się nie poniosło, jeszcze w tak beznadziejnie nachalny sposób - tak, jakby rzekoma zmiana twojego podejścia do kupowania okularów wynikała z faktycznych przemyśleń, a nie propozycji reklamowej :)

    • Nie zachęcam do wydatków tylko dbania o wzrok. Przyjęłam tą współpracę, ponieważ kilka dni przed nią dowiedziałam się o swojej wadzie wzroku i postanowiłam się zainteresować, co mogło na to wpłynąć i co mogę z tym zrobić. Jutro ukażę się wpis, jak dobierać okulary i czym się kierować podczas kupna (napisany przeze mnie, bez reklam), także jutrzejszy i ostatni wpis to nie tyle co akcja promocyjna tylko zwyczajne porady w pigułce dla osób, które mają problem ze wzrokiem jak ja i nie tylko.

  4. jaki masz rozmiar szortów z zary???

  5. Mam oksy Gepetto, mają bardzo dobre szkła, do prowadzenia auta w słoneczne dni:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *