Letnio-jesienny zestaw z kontrastującą torebką

 

_ND61878

Korzystając z ostatnich słonecznych i naprawdę ciepłych dni postanowiłam przygotować chyba (mam nadzieję, że nie) ostatnią tak letnią stylizację. Kiedy zapowiadano kilka ciepłych dni, w których temperatura przekroczy 22 kreski początkowo miałam mieszane uczucia i pierwszego dnia, wychodząc z domu po 7 godzinie, kiedy na dworze było jeszcze zimno, ubrałam sweter i długie jeansy. Oczywiście już po godzinie 13 zaczynałam się topić na słońcu, nie ukrywając niezadowolenia z powodu złego ubioru.

Kolejnego dnia postanowiłam zrobić odwrotnie. Dlatego tez założyłam krótkie, luźne spodenki oraz długi top. Powiem Wam, że opłacało się. Dzięki temu pobudziłam wyobraźnię do wymyślenia zestawu składającego się z więcej niż 3 elementów i nie idąc tym razem na łatwiznę z kolorami postawiłam na wyrazistą torebkę. Sweter, który sprezentowała mi prababcia okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie wiem dlaczego, ale uwielbiam szperać w szafie mojej prababci. Zawsze znajduję rzeczy, których nie kupiłabym w sklepie  ze względu na nietuzinkowy krój i wykończenie (jak guziki w tym poniżej). Większość moich wypraw do babci czy prababci kończy się nabyciem nowej „vintage” rzeczy, które później bardzo często noszę. Myślę, że magia tych ubrań tkwi również w historii, jakie przeszły oraz niesie za sobą pewien sentyment do osoby, która nam ją podarowała. Niestety czas szybko leci, jedni przychodzą na świat, drudzy odchodzą. Ze względu na to tym bardziej doceniam osobiste prezenty, które później przypominają mi wszystkie piękne chwile związane z osobami, od których je dostałam :).

_________________________________________

Mam do Was ogromną prośbę! Biorę udział w kolejnej edycji konkursu na najlepszą stylizację. Jeśli podoba Wam się mój zestaw, proszę Was o głosy. Każdy może oddać dziennie 10 głosów – 1 za pomocą Facebooka (mnoży się razy 5) i 5 tradycyjnie.

Wystarczy wejść na >TĄ STRONĘ< i po prawej stronie kliknąć w „zagłosuj przez Facebook”, a następnie „Głosuj na TAK”

Czynność można powtarzać codziennie do 12 października.

_ND61809

_ND61889_ND61799   _ND61811-Edit

_ND61891_ND61856

_ND61905    2 (2)

PH: Mateusz Wyżliński

ZARA bag, shirt | VINTAGE sweater (from grandmum) | BIK BOK shorts | VAGABOND boots

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *