Top 5 stylizacji blogerek z Polski - listopad

Postanowiłam przygotować coś innego niż zwykle. Zazwyczaj to ja wcielam się w rolę osoby pokazującej własne stylizacje, dobrane według mojego własnego gustu, a tym razem chciałabym abyście zobaczyli, które stylizacje innych osób z blogosfery podobają mi się najbardziej. Tym razem wybrałam 5 top looków blogerek z Polski. Podejrzewam, że wielu z Was je kojarzy, a jeśli nie to być może zacznie. W moim dzisiejszym zestawieniu królują klasyczne odcienie i kroje, ale pojawiają się również ciekawe dodatki.

Która podoba Wam się najbardziej? 🙂

IMG_1631

Długie kozaki to absolutnie hit tego sezonu! Jessica połączyła je z prostą szarą marynarką i zwiewną białą sukienką. Wygląda szykownie i elegancko.

Processed with VSCOcam with g3 preset

Ta sukienka to najładniejsza, jaką widziałam w ostatnim czasie. Według mnie na Paulinie wygląda lepiej niż na modelce ze strony. Z tego co wiem, jest wykonana z grubego i ciepłego materiału.

DSC_5359-538x806

Niestety kolejny raz wybór padł na te same kolory. Szarość, czerń i złote elementy. Charlize Mystery potrafi świetnie wykorzystać swoje atuty. Jej nieziemsko długie nogi wyglądają optycznie jeszcze dłużej dzięki szaremu, oversizowemu swetrowi.

22925293610_4cfb2c1bf3_o

Następna stylizacja jest znów z czarnymi, długimi kozakami. Nie potrafię oderwać od nich wzroku, świetnie podkreślają i wydłużają nogi. Karolina połączyła je z czarną sukienką ogrodniczką i wzorzystym topem.

maffaashion_8

Ostatnia stylizacja, którą wybrałam jest zupełnie odmienna niż 4 powyższe. Oprócz traperów, które dodają nieco nonszalanckiego klimatu, Maff do całości dodała komiczną torebkę, sprawiającą, że zestaw wygląda jeszcze bardziej młodzieńczo.

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *