Stylizacja z oversizową koszulą i swetrem

_ND64187

Kolejny raz dodaję zdjęcia zestawu ubranego do szkoły. Biorąc pod uwagę, że zaczyna się ściemniać po 15, a ja zazwyczaj o tej właśnie godzinie kończę lekcje, nie mam czasu na przebieranie się czy wymianę pewnych elementów w stylizacji. Zazwyczaj jak najszybciej po szkole, udaję się w pobliskie miejsce, aby wykonać kilka zdjęć. Tak czy inaczej wydaje mi się, że lepiej, gdy pokazuję w większości codzienne zestawy niż bardziej wyjściowe, nienadające się do chodzenia na co dzień.

Tym razem postawiłam na długą, pudrową koszulę, którą udało mi się kupić w lumpeksie za 2 zł. Aby nie było mi zimno ubrałam szary sweter. Nigdy nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań. ponieważ jeśli nie za bardzo wycięty sweter, to za długa koszula sprawiała, że czułam się po prostu dziwnie. W pierwszej chwili do tego połączenie przekonana nie byłam, jednak po konsultacjach z zaufanymi osobami i kolejnym zerknięciu w lustro stwierdziłam, że jest dobrze. Tak zwyczajnie, jak na ubiór szkolny przystało. Odkąd zrobiło się zimniej nie rozstaję się z futerkowym płaszczem. Jako że wyznaję zasadę „przezorny zawsze ubezpieczony”, zdarza mi się ubrać pod płaszcz jeszcze jedną warstwę w razie, gdyby było mi zimno. Płacz ten jest tak ciepły, że czasami bywa tak, że jest mi aż nad to za gorąco. Co ja poradzę, że przywiązałam się do niego prawie jak do swojego ulubionego przedmiotu jakim jest telefon.

Jak sądzicie, mam zostać przy dodawaniu „szkolnych” stylizacji czy dodawać więcej bardziej ekstrawaganckich i wieczorowych? Koniecznie napiszcie mi co o tym myślicie!

_ND64225

_ND64212

  _ND64219   _ND64228

_ND64226

_ND64271 _ND64248 _ND64251

_ND64234   

PH: Mateusz Wyżliński

Pull&Bear Trousers | Second Hand Shirt | C&A Coat | ZARA Boots | Bik Bok Sweater 

0 I like it
0 I don't like it

4 komentarze

 1. Całość wygląda fajnie, ale gdybyś wpuściła koszulę do spodni, uzyskałabyś zdecydowanie "pewniejszy", klasyczny look ;) Bardzo podoba mi się ten szary sweterek, ale najbardziej moją uwagę przykuł... płaszcz :) Już dawno nie widziałam takiego w tym stylu.
  Co do stylizacji - idą święta, więc te bardziej "wyjściowe" będą w tym czasie bardzo mile widziane :) A tak poza tym to ja osobiście lubię oglądać wszystkie Twoje zestawy, niezależnie od ich "przeznaczenia" :)
  No i jestem ciekawa, czy kiedyś uda mi się Ciebie "przyłapać" podczas sesji ;D
  Pozdrawiam!

  • Dziękuję bardzo! W takim razie postaram się dodawać bardziej zróżnicowane stylizacje.
   Jeśli jesteś z Opola to na pewno - zazwyczaj wykonuję sesję w popularnych miejscach, w centrum :*

  • Nie musisz się starać - moim zdaniem część "modowa" Twojej strony ma się bardzo dobrze :)
   Nie jestem z Opola, ale studiuję tu i znam większość miejsc, które służą Ci jako tła prezentacji. Czasami i ja się w nich pojawiam na chwilę, więc może w końcu będzie dane mi zobaczyć Cię na żywo :) Nie gwarantuję, że podejdę i zagadam, bo jestem nieśmiała, ale z pewnością pójdę dalej w swoją stronę z uśmiechem na ustach :)

  • Miło mi, że tak uważasz! Jak kiedyś mnie przyłapiesz to śmiało podchodź! Nie ma się czego wstydzić :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *