Total black look z ponczem

_ND64474 

Witajcie w ten wigilijny poranek!

Mam nadzieję, że większość przygotowań do świąt macie już za sobą, a dzisiejszy dzień będzie przeznaczony na odpoczynek. Poniżej przedstawiam zdjęcia stylizacji z ponczem, które dostałam w ramach świątecznego prezentu. Ostrzegam, że na jednej się nie skończy, ponieważ oprócz tego, że jest bardzo ciepłe uwielbiam je za obszerność i prostotę. Kolejny raz ubrałam total black look, uzupełniony o bordową, kontrastującą torebkę z Parfois i dodatki. Ostatnio w mojej szafie przybywa czarnych rzeczy, w których czuję się najlepiej. Znacie jakieś sposoby, aby total loki nie wyglądały nudno? Dajcie znać, czy podoba Wam się całość!

Idę za chwilkę ubierać choinkę, później spakować część prezentów i wykonać świąteczny trening. Nie spędzam świąt w domu, także wszelki gotowanie mnie (nie)stety ominie. Mam nadzieję, że hotelowe uszka będą tak dobre, jak te klejone przez moją prababcię! Moja babcia zawsze powtarza, że to, co w dzień Wigilii powtarza się przez cały rok, może coś w tym jest?

Życzę Wam Wesołych Świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Abyście odpoczęli od codziennej rutyny i znaleźli czas na chwile relaksu, spędzenie czasu z rodziną. Czego jeszcze mogę życzyć? Oczywiście hojnego gwiazdora i niezliczonej ilości uszek na wigilijnym stole!

W E S O Ł Y C H     Ś W I Ą T ! 

_ND64456

_ND64491     

_ND64502_ND64482 _ND64489      _ND64514 

PH: Mateusz Wyźliński

Parfois bag | Mohito coat | Cubus trousers | ZARA sweater | Kruk, Apart rings, bracelet, earrings| Sotho necklace | DeeZee shoes |

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. Uwielbiam takie stylizacje :)
    Kocham czerń i świetnie się w niej czuję :)
    Super! <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *