Stylizacja z kremową czapką z pomponem

_ND65563

Święta, święta i po świętach. Cieszę się, że już minęły, a moje skupienie jest skierowane głównie w stronę jutrzejszego szaleństwa. Mam nadzieję, że będziecie się świetnie bawić, oczywiście z umiarem.
Na koniec roku zima dała się we znaki, a pogoda nie zachwyca, dlatego niestety muszę na jakiś czas pożegnać się z chodzeniem w ponczu i swetrze czy cienkiej kurtce i wymienić to na mój ulubiony czarny płaszcz z futerkiem i ciepły szal. Miałam nadzieję, że ten czas w ogóle nie nadejdzie. Oby nie zasypało śniegiem, wtedy się chyba kompletnie załamię i nie wyjdę z domu. Podczas biegania pomiędzy sklepowymi półkami wypełnionymi po brzegi ubraniami w obniżonej cenie udało mi się znaleźć czapkę. Pisząc to trudno mi uwierzyć, że zdołałam przekonać siebie i ubrać ja na głowę. Zawsze znajdowałam przeróżne wymówki, aby jej nie nosić i zastrzegałam, że nie jest mi potrzebna, a moje włosy bez niej będą wyglądać kilkukrotnie lepiej. Kiedy zobaczyłam z daleka ten wystający na stercie rzeczy pompon, wiedziałam, że to chyba najwyższy czas przekonać się i zacząć przede wszystkim dbać o swoje zdrowie i uszy.

Tym razem pozostałe elementy są w 100% wygodne i funkcjonalne. Dzień przed tym, kiedy wykonałam zdjęcia tej stylizacji przez 12 h chodziłam w kozakach za kolano na 9 cm obcasie. Wszystko było dobrze przed pierwsze kilka godzin. Po 7 podeszwy moich stop domagały się odpoczynku, którego niestety im zapewnić nie mogłam. Jak to mówią, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, dlatego nie popełniłam tego błędu ponownie. Wygrzebałam z dna szafy starannie ułożone pudełko, z zapomnianymi na chwilę Reebokami Classic i doprowadziłam je do schludności. Ostatnio postanowiłam, że zamiast kombinować z wymyślaniem zestawów spróbuje na podstawie kupionych bazowych rzeczy i minimalistycznych dodatków sprawić, że stylizacje będą proste, funkcjonalne, ale nie nudne. To chyba kwestia dojrzałości i oczywiście nauki na błędach. Jeśli trzeci raz bolą Cie nogi tak bardzo, że masz ochotę zdjąć wysokie buty i o nich zapomnieć, czwarty raz ich nie ubierzesz. Przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego też chwilowo stawiam na wygodę i chowam do szafy wszelkie pstrokate i uwierające w każdym możliwym miejscu ubrania.

Jak Wam się podoba ten zestaw? Jestem ciekawa, czy Wy nosicie nakrycia głowy? 🙂

 

_ND65539

_ND65522

_ND65550(1)

_ND65593_ND65543

_ND65549

_ND65633

_ND65597

_ND65508_ND65610  _ND65629

_ND65632

_ND65626

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

Scarf – Reserved

Trench – Fresca

Trainers – Reebok Classic

Bag – Calvin Klein

Hat, Shirt – ZARA

Jacket – H&M

Trousers – Cubus

Necklace – Sotho

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *