Wyzwanie - wymarzona sylwetka do lata

Jeśli obserwujecie mnie od jakiegoś czasu zapewne wiecie, że w zeszłym roku systematycznie umieszczałam na blogu fitness plany oraz zorganizowałam wyzwanie – 90 dni do lata, mające na celu zmotywować i zebrać jak największą liczbę osób, marzących o pięknej sylwetce. O ile mnie pamięć nie myli, wkręciło się wiele osób, które z radością wykonywały treningi, dzieląc się swoimi małymi i większymi sukcesami.

Obudziłam się rano, wcześnie jak zawsze i pierwszym pomysłem, który wpadł mi do głowy było podjęcie się kolejnego wyzwania. To szansa dla Was, jak również dla mnie. Po pierwszym razie wiem, co należy zmienić bądź dopracować, więc tym razem zależy mi, aby jak najwcześniej stworzyć wydarzenie i wspólnymi siłami motywować coraz to nowsze osoby.

Mówiłam o tym już wcześniej, ale powiem po raz kolejny – dietetykiem nie jestem, dlatego nie będę bawić się w rozpisywanie jadłospisów na każdy kolejny dzień, czy wskazywanie, jaka ilość kalorii jest odpowiednia, ponieważ to wszystko zależy od parametrów ciała i aktywności fizycznej. Jedyne, do czego mogę Was w tej kwestii zachęcić jest umieszczanie zdjęć swoich własnych posiłków wraz z przepisem, tak, aby każdy mógł je wypróbować. Oczywiście fitness plany, które z resztą bardzo lubię przygotowywać będą pojawiać się na blogu raz w tygodniu – najczęściej w weekend, abyście mogli zapoznać się z ćwiczeniami i ewentualnie mieć czas na znalezienie zamienników.

Dlatego, jeśli nie macie w sobie motywacji, próbujecie odnaleźć ją w głębi, jednak silna wola czasami zawodzi, bądź po prostu chcecie osiągnąć wymarzoną sylwetkę do lata przy dobrej zabawie zachęcam do dołączenia do

W Y D A R Z E N I A.

Nie zapomnijcie zaprosić znajomych! Gwarantuję dobrą zabawę, a przy odpowiednim zaangażowaniu osiągnięcie sukcesu! 🙂

Jak Wam się podoba ten pomysł?

page

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *