Stylizacja z kurtką bomber i trampkami z DeeZee

IMG_7054

_ND67134

_ND67103

_ND67122_ND67108

_ND67117_ND67112 _ND67115   _ND67123

Bomber jacket to niezaprzeczalnie hit tego sezonu. Od kiedy Acne studio zaprezentowało swoją propozycję tej o nieco męskim kroju kurtki, przełamanym dziewczęcym akcentem, jakim jest różowy kolor, bomberki pojawiły się niemalże wszędzie. W Mango, Zarze, Stradivariusie, Mosquito… Myślę, że na tym się nie skończy, a wybór jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Początkowo miałam zamiar kupić dłuższą, o męskim kroju z Mango. Jednak po tym, jak w ciągu jednego dnia zostały wyprzedane, postanowiłam kupić bardziej kobiecą ze Stradivariusa i nie czekać na dostawę w Mango.

Kobieca intuicja podpowiedziała mi, aby zamówić różowe buty z DeeZee. Wtedy się zastanawiałam, czy buty w różowym kolorze nie pójdą w odstawkę na rzecz czarnych klasyków. Czasami podoba mi się jakaś część garderoby i niestety, zamiast myśleć racjonalnie o tym, z czym to zestawię, kupuję ją, ponieważ zapadła mi w pamięci. W momencie, kiedy na chwilę odezwie się rozsądek, przychodzi obawa, że jak nie kupię tej rzeczy teraz, to za kilka dni, jak się porządnie zastanowię czy jest mi potrzebna, na pewno będzie wyprzedana, a ja będę żałować, że nie kupiłam. Wiecie, jak to jest… Kobieca logika 🙂 Teraz wszelkie obawy poszły w odstawkę, przynajmniej pasuje do kurtki i mam pretekst, aby je nosić.

Aby zrównoważyć całą stylizację, do różowej kurtki i butów ubrałam bazowe rzeczy. Jeszcze czapka, która od kilku dni jest moim największym przyjacielem.

Co myślicie o całości? Macie w swojej szafie kurtki bomberki, zamierzacie kupić czy raczej nie podoba Wam się ten trend? 🙂

_ND67130  _ND67152

PH: Mateusz Wyżliński 

Stradivarius bomber jacket | DeeZee trainers | H&M trousers | Promod t-shirt | Decathlon hat

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

  1. Bardzo podobają mi się te kurtki i mam zamiar sobie taką sprezentować. Myślę bardziej o męskiej, ale ta różowa jest taka urocza... Aż słyszę jak mówi "kup mnie". Świetne zdjęcia!

    Pozdrawiam,
    kozlovskaiza.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *