Stylizacja z jeansową kurtką i srebrnymi sneakersami

_ND68014-2

_ND68007_ND67917

_ND67955_ND67918

_ND68019_ND67919

W ostatnim czasie bardzo często nosiłam ramoneskę. Mogę nawet powiedzieć, że nie rozstawałam się z nią, a w tygodniu był może jeden taki dzień, kiedy zostawała w domu na wieszaku. Po kilku takich tygodniach, postanowiłam odłożyć ją i zacząć nosić inne okrycia wierzchnie. To trochę tak, jak z rzeczami w kolorze czarnym. Z tą różnicą, że one zajmują jakieś 65 % mojej całej garderoby, a ramoneska jest jedna. Tylko. Jeansową kurtkę już pokazywałam, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że więcej niż raz. Problem zazwyczaj był taki, że w momencie, kiedy chciałam ją ubrać, skórzana kurtka wydawała się być lepszą alternatywą. I tak też było.

Teraz, pisząc ten wpis nad kubkiem gorącej kawy, w przerwie na liczenie kolejnych zadań z matmy, cieszę się, że znów tu jestem. Miło mi, że rozumiecie chwilowy zastój – przynajmniej taką mam nadzieję. Za każdym razem, po przerwie dłuższej niż 4 dni, moje myśli są skupione wokół tego, co napisać. o czym Was jeszcze poinformować. Od jakiegoś czasu nic się nie zmienia, mówię o kwestiach związanych z czasem i nauką. Tak też pozostanie do maja. Na późniejszy okres mam już plany, ale wolę o nich nie mówić. Zobaczymy, na ile marzenia i pomysły przełożą się na praktykę.

Nie chcąc męczyć Was i siebie kolejnym total lookiem, ubrałam jeansową katanę i srebrne buty. Spódniczki jak wiecie to moja ulubiona część dolnej garderoby, dlatego też staram się ubierać je tak często, jak tylko się da. Czekam aż nadejdzie wiosna, słonko wyjdzie zza chmurek, a zamiennikiem spodni, których nie znoszę, staną się szorty.

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co u mnie, wpadajcie na Snapa. Tam z pewnością jestem znacznie częściej niż tu >Snap: WERKA8811<

Jak Wam się podoba całość? Ubralibyście takie buty? 🙂

_ND67993

PH: Mateusz Wyżliński   

Denim jacket – Second Hand | DeeZee shoes | H&M skirt | ZARA top

0 I like it
0 I don't like it

3 komentarze

  1. Stylizacja bardzo mi się podoba. :)
    Czy to nie Galeria Opolanin w tle? Nie często spotykam blogerów z opolskiego. ;)

  2. Bardzo fajna ta kurtka! Ja ciągle mam problem z klasycznymi kurtkami dżinsowymi...
    Co do nauki. Na spokojnie. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ja rozplanowałam sobie czas na pisanie tylko w weekendy, ewentualnie w tygodniu jeśli mam luz, a w weekend coś akurat robię... :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *