Stylizacja z białymi Converse i kurtką bomber

_ND68912

_ND68897

_ND68932

_ND68908

_ND68916

_ND68934

_ND68976

_ND68918

Przyszedł czas na kolejną odsłonę bomber jacket. Nie sądziłam, że polubię ją aż tak bardzo. Zazwyczaj po kilku razach odkładam kolorowe i krótkie kurtki na rzecz klasycznego płaszcza, a tu proszę! Ubieram, kiedy tylko mogę, najczęściej do czarnych zestawień w celu nadania kontrastu. Poprzednią stylizację możecie zobaczyć tutaj. W mojej szafie wciąż brakuje sukienek, a te, które mam mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Jakoś nie potrafię znaleźć żadnej, która spodobałaby mi się na tyle, aby ją kupić. Większość jest za długa, za szeroka, albo wykonana z syntetycznych, nieprzyjemnych w dotyku tkanin.

Wiem, że tą widzieliście już wielokrotnie, ale uwielbiam ją jak żadną inną i noszę bardzo często – na sportowo bądź elegancko. Nie wiem, jakim mianem określić dzisiejszy zestaw, z jednej strony trampki i kurtka bomber, wyglądające dość sportowo, z drugiej sukienka i sweter pod szyję. Tak czy inaczej, zestaw ten na pewno nadaje się do chodzenia na co dzień, a za sprawą sukienki nie jest doszczętnie pozbawiony kobiecego charakteru.

Co myślicie o tego typu zestawach?

_ND68942  _ND68988

PH: Mateusz Wyżliński

Stradivarius bomber jacket | Second hand sweater | white Converse via Zalando | Zara dress | Tommy Hilfiger bag

0 I like it
0 I don't like it

5 komentarzy

 1. Przeslicznie wyglądasz! Bardzo dziewczęco ♡

  Merows.blogspot.com

 2. kurtka i stylizacja :)

 3. Świetne zestawienie! Ja jeszcze nie jestem przekonana co do "bomber" aczkolwiek wcale nie mowię im nie :) Ty wyglądasz na prawdę fajnie, a w połączeniu z sukienka wyglada dość słodko :)
  kalaafi.blogspot.com

 4. Świetny outfit i super zdjęcia!
  Zapraszam do siebie. :)
  http://www.stylwia.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *