Stylizacja z kremową oversizową koszulą i jeansowymi szortami

_ND64290

Cieszę się, że coraz częściej udaje mi się dodawać stylizacje będące wytworem chwili. Bez większego zastanowienia i okazji, na którą można dany zestaw założyć. Zwyklaki bywają chyba najbardziej inspirujące. Przynajmniej ja najchętniej oglądam tego typu zestawy u innych blogerek.  Kiedy wstaję rano, nie zawsze mam czas na wymyślanie szykownych i skomplikowanych stylizacji. I wtedy z pomocą przychodzą zestawy jak te. Przygotowanie go zajęło mi kilka minut, nic nie trzeba było prasować i obawiać się o stracony w ten sposób czas.

Tym razem szorty i oversizowa, kremowa koszula w roli głównej. To kolejny lumpeksowy łup za kilka złotych, dlatego jestem jeszcze bardziej zadowolona, że mogę go Wam pokazać. Ostatnie sobotnie wypady do second handu kończą się workiem pełnym pięknych, vintage rzeczy, których nie znalazłabym w sieciówkach. Na pewno nie za taką cenę. Jeśli ktoś z Was nadal nie jest przekonany do zakupów w lumpeksach  – najwyższy czas!

Już w czwartek wyjeżdżam na Orange Warsaw Festival i nie mogę się doczekać świetnych koncertów, które są zaplanowane. Na samą myśl o 2 dniach świetniej muzyki, w świetnym towarzystwie pojawia mi się uśmiech od ucha do ucha.

Ktoś z Was też będzie na Orange?

Nie znam za dobrze Warszawy, dlatego dajcie znać, jakie miejsca w Warszawie warto odwiedzić, gdzie zjeść itd. 🙂

 

_ND64398

_ND64374

_ND64399

_ND64319

_ND64329

_ND64405
_ND64396

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

ZARA shorts & loafers | Calvin Klein bag | Second Hand shirt

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

  1. A very beautiful woman who looks wonderful wearing anything.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *