Stylizacja z marynarką z baskinką i spódniczką typu skater

_ND64959

Ostatnimi czasy nie mam ochoty na ubieranie spodni. Może to przez nadchodzące lato i wysokie temperatury. Kiedyś moją jedyną sukienką w szafie była sportowa, nieco rozkloszowana z ZARY. Teraz kiedy mam czas na chodzenie po sklepach i lumpeksach, coraz częściej decyduję się na zakup spódniczek i sukienek, kosztem spodni. Nie powiem – szorty uwielbiam i są sytuacje, w których są niezastąpione. Na chwilę obecną mam tylko kilka par długich spodni, które ostatecznie mogłabym ubrać, jednak zawsze mam problem z ich kupieniem. Na samą myśl wolę zostać w domu czy zrobić coś innego, byleby nie spędzić w przymierzalni pół dnia, a potem zdecydować się na jedną, w miarę pasującą parę, którą będę ścierać przez kolejne miesiące.

Spódniczkę ze zdjęć kupiłam w ZARZE za około 40 zł. Dotychczas nie miałam zwykłej, czarnej, rozkloszowanej, jak ta. Odkąd w sklepie internetowym powstała zakładka „Special Prices” pojawia się tam coraz więcej basicowych ubrań w bardzo dobrych cenach. Niektóre co prawda odbiegają jakością od pozostałych w sklepie, jednak na szczęście spódniczce niczego nie brakuje. Marynarka z baskinką ma swoją długą historię. W mojej szafie leży od czasów gimnazjum, kiedy baskinki były absolutnym must havem. Mnie przypadły do gustu tak bardzo, że oprócz bluzek i spódniczki, zdecydowałam się również na tę marynarkę. Całe szczęście, że ją zostawiłam! Ostatnio ubieram coraz częściej, najchętniej, aby dodać koloru total black lookom.

_ND65023

_ND64958

_ND65048_ND64951 _ND64956   _ND65014

_ND65021_ND65015  _ND65024

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

skirt/spódniczka, jacket/marynarka, top/bluzka – ZARA | shoes/trampki – Converse | bra/biustonosz – Magic Box

0 I like it
0 I don't like it

11 komentarzy

  1. łał! Świetnie wyglądasz. Przepiękna stylizacja najbardziej ta spódniczka.
    Buziaki x

  2. Piękna stylizacja, lubię połączenie sukienki i conversów - klasyczne i wyogdne :) Masz bardzo ładne i długie włosy! Pozdrawiam! http://nawiedzonadroga.blogspot.com/

  3. Świetna stylizacja

    MÓJ BLOG KLIK.>

  4. Fajna stylizacja, wyglądasz rewelacyjnie. Przede wszystkim fajnie jest zobaczyć jak ktoś się uśmiecha na zdjęciach a nie, że wszędzie gdzie przeglądam to same smutasy :)

  5. Świetna stylizacja :) Piękny masz kolor włosów!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *