Khaki outfit & DeeZee sandals

_ND65731

Mój ostatni szał na kobiece stylizacje – spódniczki i sukienki nie mija, ponadto w dzisiejszej stylizacji dołożyłam obcasy, które miałam ochotę ubrać już od kilku dni. Niestety nie były odpowiednie, biorąc pod uwagę plan całego dnia i szły w odstawkę na rzecz wygodnych Conversów. Tym razem nie czekało mnie aż tyle chodzenia, żeby nie móc sobie na nie pozwolić. Przyznam szczerze, że 12,5 cm obcasa bez platformy robi swoje – ciężko w nich chodzić po kostce brukowej przez kilka godzin, nogi bolą jak nie wiem, ale na „godzinę czy dwie” są idealne.

Spódniczka to kolejna lumpeksowa zdobycz, których jak wiecie, ostatnio w mojej szafie nie brakuje. Nie wiem, w jakim jest rozmiarze, a w momencie, kiedy ją zobaczyłam, nie wierzyłam, że w nią wejdę. Na szczęście leży dobrze, nie jest czarna, jak większość moich ubrań i jest zwiewna – idealnie na pogodę, jak podczas wczorajszych zdjęć. Top wygrzebałam ze starej walizki z mamy rzeczami z młodości, których już nie nosi. Nie byłam przekonana do zielonego koloru, którego od dziecka nie znoszę. Pamiętam, jak w podstawówce notorycznie mama ubierała mnie w zielony (glonowy odcień) dres. Po kilku razach zdążyłam znienawidzić spodni, dresów i zielonego. Do dzisiaj mi zostało, jednak kolor khaki traktuję jako wyjątek. I nawet bardzo go lubię.

Coby tu jeszcze dodać – buty. Mam bzika na punkcie obuwia – każdego rodzaju, bez wyjątku. O szpilkach już nie wspomnę. Te zielone (tak, zielone!) wiązane szpilki są moją obsesją od dnia, kiedy je dostałam. Dotychczas miałam je ubrane tylko raz – dotarły zimą, a wtedy nie było sposobności. Teraz jestem na etapie poszukiwania złotych sandałów, z krzyżowanymi paskami i czarną podeszwą. Jeśli gdzieś takie widzieliście, koniecznie dajcie znać!

Jak Wam się podoba? 🙂

 _ND65679

_ND65710_ND65682

_ND65785

_ND65845

_ND65738_ND65721

_ND65803_ND65730

_ND65835

_ND65749

_ND65839

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

kurtka/jacket – ZARA | spódniczka/skirt – second hand | buty/shoes – DeeZee | bluzka/top – vintage | torebka/bag – Calvin Klein

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

  1. Pięknie wyglądasz, świetna stylizacja, ale mam wrażenie, że za dużo na tych zdjęcia podnoszenia rąk. Selekcjonuj je ;) Czekam na kolejne outfity!

    www.turqusowa.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *