Stylizacja z czerwoną trapezową spódniczką i małą czarną torebką

13692778_640076366150832_755540522485943226_o

 Ostatnio sama się nie poznaje – sukienki, stylizacje inne niż total black looki, obcasy i uśmiech na zdjęciach. To wszystko tłumaczę wakacjami, latem i cudownymi osobami, które wpływają na moje optymistyczne podejście do życia i świetne samopoczucie. Mam nadzieję, że swoje wakacje spędzacie równie aktywnie i wykorzystujecie je jak się tylko da.

Stylizacja kojarzy mi się trochę z urzędniczką, która nie chcąc wyglądać banalnie, zamiast białej koszuli stawia na niezobowiązujący czarny sweter, a spódniczkę w kolorze cielistym czy czarnym na czerwoną. To oczywiście tylko moje skojarzenie – urzędniczy dress-code jest o wiele bardziej wymagający, a długość tej spódniczki na pewno rodziłaby wiele kontrowersji. Na szczęście nie muszę się tym przejmować. Kremowe szpilki to jedne z wygodniejszych, które miałam. Zaraz po tych czekoladowych ze studniówki.

Na kilka słów zasługuje torebka – mała, filigranowa, mieszcząca wszystkie niezbędne rzeczy tj. kosmetyczkę, portfel, parasol, ładowarkę, telefon i kalendarz. Szukałam takiej długo, bardzo. Po głowie chodziło mi coś małego, kwadratowego na wzór Michaela Korsa model Dillon w rozmiarze S bądź M. Miałam nawet moment, w którym rozważałam kupno tej torebki, jednak oprócz ceny, która jest dość wysoka i oscyluje w granicach 700-1200 zł, nie wiedziałam, który rozmiar byłby lepszy. Z pomocą przyszła mi nowa kolekcja Zary, która rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Gdy tylko ją zobaczyłam uznałam, że nie ma co szukać dalej, bo właśnie znalazłam idealną, czarną torebkę, której mi brakowało. Nadal szukam większego odpowiednika, który sprawdzi się do pracy czy na uczelnie, macie jakieś sprawdzone modele, godne polecenia?

Jak Wam się podoba całość?

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

shoes/obcasy – DeeZee | skirt/spódniczka – ZARA | bag/torebka – ZARA | jacket/marynarka – H&M | sweater/sweter – second hand

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. Gdzie się wybierasz na studia i na jaki kierunek? :)

  2. Love the outfit! Looking beautiful! :)

    And I love those stiletto heels! You have great balance! :D

    YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *