Stylizacja z koszulową sukienką w paski - Outfit with Zaful striped dress

13737437_646285088863293_1529510620997688549_o-2

    

Tworzenie stylizacji to coś na co z reguły poświęcam niewiele czasu. Zazwyczaj już przed tym, jak moja jedna noga postanie na ziemi, mam w głowie wizję zestawu, który chciałabym w konkretnym dniu ubrać. Zdarza się i tak, ze w ciągu dnia mam dwa zestawy ze względu na rożne okoliczności wydarzeń, które mnie czekają w danym dniu.

Spośród wielu pomysłów przestawienia Wam kilku rzeczy od firmy Zaful postanowiłam zając się tym, co lubię najbardziej, czyli tworzeniem stylizacji – 3 na jeden dzień, na rożne okazje. Pierwsza z nich jest letnia, dość poprawna i przy odpowiednim doborze butów z pewnością sprawdzi się na wiele okazji. Sukienka ma dość elegancki charakter i rzecz jasna mogłabym śmiało ubrać do niej wyższe sandały na obcasie. Sęk w tym, że kiedy kilka godzin trzeba chodzić, zmieniać lokalizacje, wysokie buty potrafią wykończyć, a idealna alternatywa okazują się klapki. I to jeszcze złote! Ten kolor bardzo lubię, dodaje nonszalancji całości.

Początkowo myślałam, że dostałam pomyloną rzecz. Sukienka bez przewiązanego paska wygląda jak luźna koszula, jest zapinana aż do końca. Bez paska nie ma całego efektu, a sylwetka wygląda jak w worku. Jak widać jeden zabieg – przewiązanie paska w talii, potrafi zmienić tak wiele!

A Wy jak ubieracie się na co dzień? Stawiacie na sukienki czy bardziej szorty i sportowe buty?

  

PH: Mateusz Wyżliński

sukienka/dress – ZAFUL | torebka/bag – CK | klapki/flats – New Look

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *