Kalendarz wyprzedaży – gdzie i kiedy skorzystamy z promocji?

14324128_672639249561210_6859640301640300850_o

Jak wiecie uwielbiam tworzyć przeglądy shoppingowe, w których przedstawiam Wam swoje ulubione rzeczy, dodatki i buty z kolekcji rożnych sklepów. Często wiele z nich podoba mi się tak bardzo, że tylko czekam na czas wyprzedaży! A jest ich wbrew pozorom bardzo wiele,  przypominam wam pełen ich kalendarz.

Styczeń, luty – Półmetek zimowych wyprzedaży – rabaty sięgają 50% aby sięgnąć ok. 70%.

Marzec, kwiecień, maj – Wyprzedaże w środku sezonu – niektóre sklepy oferują ok. 30% zniżki.

Czerwiec – start letnich wyprzedaży – zniżki ok. 35% niektóre sklepy nawet 50%

Lipiec, sierpień – to najgorętszy okres wyprzedaży letniej, rabaty sięgają ok. 70–90%.

Wrzesień, październik, listopad – to tak zwany mid season sale zniżki to 20-30%

W tym czasie organizowane są również różnego rodzaju akcje rabatowe w galeriach handlowych, np. dzień lub noc zakupów, weekend zniżek.

Grudzień – Początek zimowych wyprzedaży – pojawiają się rabaty w wysokości ok. 15–35%

Jak widać okazji do tańszego zakupu naszych upatrzonych rzeczy jest wiele. Niestety nierzadko bywa tak, że w natłoku obowiązków zapominam o ciągłym wchodzeniu na stronę w celu sprawdzenia ceny danej rzeczy i zamiast cieszyć się z zakupu, okazuje się, że przegapiłam obniżki, a rzecz jest niedostępna.

Od teraz nie musicie się martwić i wyczekiwać, bo odkryłam stronę, która sama drogą mailową informuje mnie o przecenie dodanego przeze mnie do ulubionych produktu! Mowa o stronie madamSale, dzięki której otrzymuję powiadomienia o przecenach obserwowanych rzeczy! Odkąd zaczęłam korzystać z aplikacji nie muszę się martwić o to, że nie dowiem się o przecenie, bądź dany produkt zostanie wyprzedany.

To pierwsza taka strona na polskim rynku i jest według mnie genialna! Co prawda aplikacja nie obsługuje wszystkich sklepów, lecz liczba tych dostępnych, których rzeczy możemy dodać w aplikacji, stale wzrasta. Na dzień dzisiejszy obsługuje ponad 50 sklepów z odzieżą i butami np.: Zalando, ZARA, Badura, DeeZee, Mohito, Showroom czy Solar oraz kilkanaście z akcesoriami do domu jak ZARA home, Duka kitchen life czy z ubrankami dla dzieci – Smyk, 5.10.15.

Jak to wygląda w praktyce?

Po zalogowaniu wystarczy przeciągnąć przycisk +madamSale na pasek zakładek. Jeśli nie chcemy go instalować, możemy ręcznie dodać interesujące nas rzeczy.

Jeśli zdecydujemy się na przycisk, co według mnie jest o wiele wygodniejsze, po włączeniu strony danego produktu, klikamy na przycisk i dodajemy produkt, mając od razu możliwość przypisania go do stworzonej przez nas kategorii i voila!

Wszystkie ubrania możemy pogrupować, aby później według stworzonych kategorii poruszać się po stronie. Jak widzicie, na poniższym zdjęciu, po lewej stronie mamy możliwość dokonania jeszcze bardziej szczegółowej selekcji – możemy wyświetlić zarówno wszystkie produkty jak i tylko rzeczy przecenione czy niedostępne.

Poniżej kilka rzeczy, które dodałam do mojej szafy 🙂

Teraz nie pozostaje mi nic, jak czekać na maila z powiadomieniem o przecenie! Co myślicie o tej stronie, znaliście ją wcześniej? 🙂

0 I like it
0 I don't like it

2 komentarze

  1. Wow! Przydatna opcja, mnie tez troche męczy ciagle sprawdzanie czy wymarzone ubranie jest po nizszej cenie ;) chociaz w niektorych sklepach wyprzedaz jest co chwilę, np. na Denley, więc przeważnie kupuję tam ubrania w mega promocyjnych cenach. Dla chcącego nic trudnego- trzeba tylko umiec szukać ubran w internecie :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *