Stylizacja z chokerem i tiulową spódniczką od Zaful

14480631_677901639034971_8087101719754853183_o

Jak na kobietę przystało, zmieniam zdanie kilka razy w ciągu minuty, miewam nieuzasadnione wahania nastrojów i cieszę się jak dziecko z małych rzeczy. Często zdarza się, że nagle, nieoczekiwanie zaczynam przepadać za rzeczami, których jeszcze do niedawna nienawidziłam. Tak było z chokerami które kojarzyły mi się z panienkami lekkich obyczajów czy zbuntowanymi nastolatkami. Nie będę podejmować się próby uzasadnienia, dlaczego tak było. Ważne, że już nie jest, a chokery to dla mnie fenomen i jeden z lepszych dodatków, który diametralnie zmienia cały look.

Widzieliście już chokera, który zrobiłam samodzielnie. Na stronie Zaful udało mi się kupić drobny z siateczką i minimalistyczną perełką. Zestawienie czerni z jakimkolwiek odcieniem czerwieni jest dla mnie genialne. Od zawsze. Te dwa wyraziste kolory idealnie współgrają, tworząc wspaniałe zestawienia.

Spódniczek mam wiele, ale tylko jedna czerwoną i nie z tiulu. Ta jest asymetryczna, aż nadto wykonana z kilku warstw grubego tiulu. Jak dla mnie nadaje się nawet na wystawne wyjścia pod warunkiem ubrania bardziej eleganckich butów. Patrząc na nią, potrafię sobie wyobrazić wiele przeróżnych zestawień.  Początkowo nosiłam się z zamiarem ubrania wysokich obcasów na platformie, ale dobrze, że finalnie zmieniam zdanie. Wydaje mi się, że ze względu na swoją budowę, zestaw wyglądałby ciężko i toporne, a nie o to chodzi. Wole dodać pazura innym elementem niż zwracającymi uwagę,  masywny butami.

Jak Wam się podoba całość?

 

Fot. Mateusz Wyżliński

spódniczka/skirt – Zaful | choker – Zaful | trampki/shoes – Converse via Zalando | sweter/sweater – Second hand

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *