Stylizacja z welurową sukienką i białym topem

14884483_696449493846852_1466554509152329431_o

Śmiało stwierdzam, że dojrzałam do trendu noszenia topu pod sukienkę i ponadto, bardzo mi się podoba! Ostatnio szukając stylizacji na event, natknęłam się na kilka ciekawych propozycji w Zarze. Niestety, jak to często bywa, musiało upłynąć trochę czasu, zanim przestałam rozpatrywać go w kategoriach dziwne/bardziej dziwne, a potraktowałam bardziej jako coś ładnego, gustownego bądź odwrotnie :).

Zestaw pod płaszczem jest dobry i wygodny na uczelnię. Na bieganie od rana do nocy, załatwianie spraw czy na spotkania się nie nadaje – przynajmniej nie w taką pogodę. Nie umiem się całkowicie przestawić na jesienny tryb. Jak nie szorty to brak swetra pod grubym płaszczem i marznę. To z pewnością z powodu miłości i tęsknoty za latem i słoneczkiem, którego w Warszawie wciąż brakuje.

Kupując tą sukienkę w lumpeksie za kilka złotych nie zdawałam sobie sprawy, że okaże się takim hitem! Welur to najgorętszy trend i cieszę się, że spodobał mi się przed falą popularności.

W kolejnym wpisie rozpiszę się bardziej. Teraz korzystając z chwili wolnego, siedzę w osobnym pokoju, kończę notkę, a zaraz wracam do rodzinki!

A Wy kupujecie trend weluru i noszenia koszulki pod sukienką? 🙂

fot. Monika Florczyk

dress – Missguided

coat – C&A

shirt – Bozzolo

shoes – Pier One via Zalando

bag – Primark

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *