Włącz show - relacja z eventu w Turawa Park w Opolu

14940222_700119206813214_360431644700098288_o

Sobotni event w Turawa Park to coś, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Wielu inspirujących ludzi, tłumy czekające na koncert Margaret, pokaz z udziałem Roberta Burneiki, pokaz stylizacji przygotowanych przez Joannę Horodyńską, a przede wszystkim odkrycie sześciu szczęśliwców, którzy wygrali bon o wartości 1000 zł na zakupy w C.H. Turawa Park w Opolu!

Przyznam się bez bicia, że w życiu bym nie pomyślała, że można zorganizować tak świetne wydarzenie, spędzić tak miło dzień w Turawie Park w Opolu! Wchodząc o 14 na event, nie przewidywałam tak ogromnego zainteresowania. Scena była jeszcze pusta, ale kilka minut po 14 nie było mowy o nudzie! Pokazy mody, pokazy taneczne i te wykonywane przez grupę aktorską umiliły czas wszystkim tym, którzy czekali na ogłoszenie wyniku czy koncert Margaret.

 Moim zadaniem podczas całego wydarzenia było spędzenie czasu z trzema zwycięzcami, udzielanie porad modowych, a przede wszystkim pomoc w zakupach i wyborze stylizacji, kupionych za wygrany bon. Mieliśmy do dyspozycji prawie wszystkie sklepy odzieżowe, obuwnicze i te z akcesoriami w Turawie, także wybór był ogromny.

Przed rozpoczęciem, nie miałam pojęcia, kto wygrał – w jakim jest wieku, jak wygląda czy jaki ma styl. Tym bardziej zastanawiałam się, jak to wszystko przybierze kształt. W końcu nie każdy preferuje styl, który lubię ja. Na szczęście w porozumieniu z wygranymi Paniami, udało mi się znaleźć im kilka perełek i stworzyć stylizacje. Na poniższych zdjęciach znajdziecie kilka outfitów 🙂

Myślę, że największą uwagę przykuła swoją osobą Margaret, która po godzinie 18 miała zagrać koncert, składający się z najnowszych i najsłynniejszych kawałków. Kogo nie było, niech bardzo żałuje! Widok tych młodych i (ku mojemu zdziwieniu), dorosłych osób, czekających pod barierkami, z tyłu sceny i nawet tych pod sceną był niesamowity! To dopiero musi cieszyć tak młodą artystę – rzesza fanów, wyrywająca się do posłuchania ulubionych utworów.

Cieszę się, że to właśnie ja zostałam zaproszona i miałam przyjemność uczestniczyć w tym evencie. Podczas 6 godzin poznałam mnóstwo inspirujących osób, porozmawiałam i wyjaśniłam modowe wątpliwości grupie zwycięzców, a przede wszystkim świetnie się bawiłam!

fot. Mateusz Wyźliński

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *