Stylizacja z czarnym futerkiem i golfem

16487671_751450475013420_5082979333968689419_o-2

Myślałam, że pierwsza będzie bardziej boleć, a egzaminy będą gorsze, niż w rzeczywistości się okazały. Jestem już po wszystkim i kocham moją uczelnię za fakt, że skończyłam sesję właściwie przed tym, jak w kalendarium się zaczęła. Teraz wolne – czas na pracę i leniuchowanie – długie leżnie w łóżku i spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną, pisanie wpisów, czytanie inspirujących książek. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność…

 

Dobrze mieć pasję i ludzi, z którymi można się nią podzielić. Przykro mi z powodu osób, które nie mają zainteresowania, które pochłania ich w 100% – ich myśli, czas wolny. Przerobiłam chyba wszystkie możliwe zajęcia – od tanecznych, wokalnych po pianino, pływanie czy akrobatykę. Mimo że części już nie kontynuuję, z pewnością każda z pasji, nawet tych chwilowych, pozostawiła po sobie coś dobrego i pozytywnie wpłynęła na to, kim teraz jestem. Treningi taneczne nauczyły mnie systematyczności i dobrej organizacji, wokalne pozwoliły uwierzyć w fakt, że jeśli się bardzo chce, można osiągnąć więcej i przekraczać bariery, joga, którą uwielbiam do dzisiaj, pozwoliła odnaleźć wewnętrzny spokój w wymagających chwilach i zniwelować stres.

Ostatnią, która wprawia mnie w stan euforii i nie potrafi dać o sobie zapomnieć, jest blogowanie. Ta nieustanna chęć pisania, wymyślania nowych postów, jest cudowna. Oczywiście, wymaga czasu i poświęcenia, jednocześnie uodporniając na krytykę. Nie od razu Rzym zbudowano i nie od razu pasja pochłonie Cię w 100%. To kwestia czasu. Dlatego tym bardziej cieszę się, że mija już kolejny rok, a ja się nie zniechęcam. Owszem, miewam gorsze okresy, kiedy łóżko to mój drugi dom, a urządzenia elektroniczne leżą z dala od mojej osoby. Tak czy inaczej, sądzę, że warto odnaleźć w życiu pasje. Nawet jeśli pierwsze dziesięć zajęć na która chodzisz okaże się niewypałem, nie warto się poddawać, tylko szukać do skutku!

Zasada jest jedna – albo oddajesz się temu w 100% i podejmujesz wyzwanie albo z góry zdajesz na niepowodzenie!

zdjęcia: Emil Piaskowski

futerko – Zara | spódniczka, sweter – second hand | torebka – CK | zakolanówki – Stradivarius | buty – Zalando

1 I like it
0 I don't like it

One Comment

  1. Zatytułowałaś swój tekst słowami "Stylizacja z czarnym futerkiem i golfem", a nie znalazło się w nim nawet wspomnienie o którymkolwiek elemencie rzekomej stylizacji - cały tekst to pieśń chwały na temat Twoich zainteresowań i pasji. To trochę tak, jakby napisać książkę zawierającą 100 różnych przepisów na smoothie i zatytułować ją poprzez "Jezus Chrystus - biografia". Kolejny już raz w Twoim tekście pojawiają się błędy, polegające chociażby na brakujących słowach w zdaniach, co każe się zastanowić, czy przed wrzuceniem postu czytasz w ogóle to, co napisałaś. Chciałbym wyrazić swoje współczucie z uwagi na fakt, że nudzisz się w towarzystwie rodziny i znajomych - w takim wypadku proponuję kupić czteropak Harnasia i włączyć Kac Wawę na cda, atmosfera od razu się poprawia. Twój tekst pełen jest oczywistości, takich jak fakt, że lepiej mieć pasję, niż jej nie mieć, a cyniczna uwaga, że przykro Ci, iż są na świecie ludzie, których pasja nie pochłania w 100% jest trochę nietrafiona, gdyż chciałbym zauważyć, iż niektórzy wybrali trudne kierunki studiów i nie mogą przez cały dzień przeglądać Instagrama. Cieszy mnie fakt, że całkowicie przestawiasz się na tryb on-line, no bo kogo obchodzi prawdziwy, rzeczywisty świat? Chyba tylko jakichś luzerów. Warto również odnotować kilka mądrych słów i zwrotów, które znalazły się tu na siłę i pasują do tego tekstu niczym Emma Watson do pola cebuli pod Sławęcinem - czyli nie za bardzo. Z kolei przez fragment "[...] a urządzenia elektroniczne leżą z dala od mojej osoby" nabawiłem się reumatyzmu. Jednakże koniec końców cieszę się z faktu, że jeśli chciałbym czegoś dokonać, to mi się uda, gdyż mam w planie w przyszłym roku zostać pierwszym mężczyzną, który urodzi dziecko, także trzymaj kciuki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *