Drugi sposób na elegancką bordową sukienkę

17097411_769443059880828_6753822613985057561_o

 

Myślałam, że to już czas na ogłoszenie wiosny, a co za tym idzie – sezonu na skórzane kurtki, bomberki itp. Wiecie, że kocham futerka, ale mimo to z chęcią odłożyłabym je do szafy w zamian za ich letni, ukochany przeze mnie odpowiednik – ramoneski.

Długo zastanawiałam się, jakie buty dobrać do bordowej, eleganckiej sukienki i paska z klamrą, która optycznie powoduje „odcięcie” w talii i wysmuklenie sylwetki. Miałam ochotę do rockowej całości, jako zwieńczenie dodać jeszcze ciężkie buty. Dobrze, że ten pomysł odszedł w zapomnienie. W połączeniu z ramoneską mogłoby być komicznie i baaardzo ciężko. Jeden łagodny element w postaci skórzanych botków na obcasie, które udało mi się dorwać podczas wyprzedażym, nie zaszkodzi. Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem dzięki nim całość wygląda dość kobieco, pomimo mocnych akcentów.


 

 

 

Ostatnie kilka dni to istny armagedon. Tylko czekam na moment, aż padnę na łóżko i będę mogła spać aż do momentu wyspania się. O wiele bardziej wolę żyć na pełnych obrotach, plan dnia mieć zapełniony po brzegi – chodzić na uczelnie, siłownię, do pracy, na zdjęcia i jeszcze mieć czas dla najbliższych. Czasami sama się zastanawiam, jak to możliwe, że potrafimy nawet w ciągu najbardziej zapełnionego dnia, znaleźć czas dla innych.

Jak mawiał Jean-Paul Sartre – „Szczęściem jed­ne­go człowieka jest dru­gi człowiek” i to jest święta prawda . To, jak dysponujemy własnym czasem to tylko i wyłącznie kwestia priorytetów i jeśli chcemy znaleźć, chociaż chwilkę dla kogoś bliskiego naszemu sercu, odłożymy wszystkie inne czynności, aby spędzić z nim trochę czasu.

 

Zdj: Emil Piaskowski

buty, ramoneska – ZARA

pasek – Stradivarius

sukienka – second hand

 

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *