Jade Irrisistible Me - recenzja prostownicy ze szczotką

Witam wszyskich w niedzielny poranek! ???? Wcze?nie wsta?am, aby napisa? dla Was recenzje prostownicy ze szczotk? @irresistibleme_hair! Wieczorem na blogu wpis z wadami i zaletami, wraz z efektem przed i po. Dowiecie si? te?, czy warto kupowa? wersj? ze szczotk? czy lepiej pozosta? przy tradycyjnej! Ja lec? do @aioli_cantine_swietokrzyska na ?niadanko ?????, a potem do @zara do pracy! Udanego dnia ?? Widzimy si? wieczorem na WWW.DEVING.PL ?? #new #post #newpost #hair #streighthair #deving #review #warsaw #poland #opole #blogger #work #sunday #weekend #zara #aioli #hurry

 

O prostownicy ze szczotką w jednym słyszałam wiele dobrego. Podobno nie wyrywa włosów, prostuje je lepiej niż zwykła i jest łatwiejsza w użytkowaniu. Czy wszystkie te opinie są prawdziwe? Na podstawie produktu od Irresistible Me – Jade, postaram się jak najlepiej przedstawić Wam test prostownicy – wady i zalety.

Zacznę od strony technicznej – rozgrzewa się do 230 stopni, obraca się o 360 stopni i wyłącza się automatycznie. Do tego jest bardzo lekka! To ogromna zaleta – prostowanie nie jest przez to uciążliwe. Producent zapewnia, że nie niszczy włosów. Po moim miesięcznym teście faktycznie nie dostrzegłam, aby stan moich włosów się pogorszył.

Kolejna, dość istotna kwestia to cena. Prostownica ze szczotką kosztuje około 69$. W przeliczeniu na złotówki to około 280 zł. Prostownicę bez szczotki kupimy za ponad dwa razy mniej. Czy warto dopłacać, aby mieć wersję ze szczotką?

Zacznę od początku – jak moje włosy wyglądają przed i jak wyglądają po. Na poniższym zdjęciu zaczynam prostowanie, moje włosy są trochę rozczesane, jednak wolałam pokazać, czy szczotka oprócz prostowania sprawdzi się również do „wymodelowania”.

Prostowanie tym intuicyjnym urządzeniem jest bardzo proste – wystarczy wziąć pasmo włosów i przejechać je szczotką. Szczotka nie nagrzewa się w całości – spokojnie mogę dotknąć i przytrzymać zewnętrzną stronę bez obaw o oparzenie.

Na pierwszym zdjęciu moje włosy przed wyprostowaniem. Jak widzicie, dość się puszą, przypominając fale.

Na drugim zdjęciu efekt po kilku minutach prostowania. Na tym etapie powinnam wspomnieć o jednej wadzie – prostowanie włosów zwykłą prostownicą zajmuje mi z pewnością mniej czasu.

Dzięki szczotce nie muszę szukać swojej, na którą przywykłam brać kłębek włosów do wyprostowania. Szczotka sprawdza się w 100% – moje włosy są idealnie wyczesane, nie ma miejsca na kołtuny.

Lewa strona wyprostowana szczotką, druga jeszcze nie. Widać sporą różnicę. Moje włosy zwykle się elektryzują, więc naelektryzowania, lewa strona nie jest winą prostownicy.

Na lewym zdjęciu wyprostowana tylko lewa strona, na drugim całość. Jaki efekt? Hmm, co do tego, że włosy są proste, nie mam wątpliwości. Szczotka sprawiła, że od razu są wymodelowane i rozczesane.

Jestem zwolenniczą wypisywania wad i zalet, dlatego zrobię to (słowem podsumowania) i tym razem.

Zalety:

  • szczotka, ułatwiająca prostowanie
  • lekka, intuicyjna konstrukcja
  • auto wyłączanie
  • szybkie nagrzewanie
  • łatwa w użytku, trzy przyciski
  • porządne opakowanie

Wady:

  • prostuje nico dłużej, niż tradycyjna prostownica
  • przez szczotkę nie dociera do każdego włosa – prostownica radzi sobie z tym lepiej
  • posiada amerykańską końcówkę, musiałam kupić przejściówkę

Prostownica ze szczotką z pewnością sprawdzi się dla osób z lekkimi falami, czy włosami pełnymi kołtunów. Oprócz tego, że poradzi sobie z rozczesaniem włosów, dobrze je wymodeluje. Dla osób z lokami czy falami jak ja, może być niewystarczająca. Mnie osobiście denerwują niewyprostowane pasma włosów, a ta szczotka z prostownicą w jednym nie dociera do każdego pasma. 70$ to dużo jak na urządzenie do prostowania włosów – jeśli nie zależy wam na jednoczesnym wymodelowaniu, rozczesaniu i kilku dodatkowych funkcjach, których z pewnością zwykła prostownica nie ma, postawcie na odpowiednik bez szczotki tego producenta. Jeśli lubicie bajery, a ewentualne niedociągnięcia wam nie przeszkadzają – śmiało kupujcie!

Aaa! Jeszcze jedno! Przy rejestracji na stronie dostajecie kupon zniżkowy -20%.

*wpis powstał przy współpracy z marką Irresistible Me

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *