Najprostszy przepis na szczęście

1 (128)

Poznajemy nowych ludzi, odkrywamy nowe miejsca, żałujemy negatywnych momentów naszego życia, zapominając o tych dobrych chwilach, które dają nam poczucie spełnienia i szczęścia. Wyznaczamy sobie coraz to trudniejsze do osiągnięcia cele, nie zatrzymując się, choć na chwile w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. Przecież sami zapracowaliśmy na to, aby móc sobie pozwolić na pewne rzeczy i cieszyć się życiem.

Przez pryzmat pogoni za pieniędzmi, doskonalszymi relacjami, nie pamiętamy o najważniejszych wartościach w naszym życiu jakimi są rodzina i zdrowie. Rodzina jest fundamentem wszystkiego. Jest wszystkim, co w rzeczywistości mamy. Bez względu na to, jaka jest. Ważne, że jest i zawsze będzie. Bez względu na wszelkie okoliczności i przykre sytuacje. Pieniądze – ulotna kwestia. Raz są, czujemy się jak w raju, zapominamy o całym świecie. Budzimy się na drugi dzień i ich nie ma.

Pamiętajcie o tym, aby czasami zatrzymać się na chwilkę, pomyśleć o tym, jak to się stało, że jesteście w tym, a nie innym miejscu, docencie obecne osiągnięcia, które wcześniej były rozpatrywane w kategorii marzeń i cieszcie się chwila. Pęd życia i dążenie do coraz to doskonalszych celów nie da Wam pełni szczęścia. Szczęściem jest właśnie to, co dzieje się obecnie. Nie przeszłość, która minęła i teraźniejszość, na którą częściowo nie mamy wpływu.

1 (168)-kopia

1 (184)

1 (194)

Cóż napisać o stylizacji – mówiłam na Snapie (werka8811), że będzie dziewczęca i jednocześnie wyrazista i myślę, że słowa dotrzymałam. Czerwona sukienka ze zdjęć to z pewnością na chwilę obecną moja ulubiona część garderoby. Najchętniej noszę ją w zestawieniu ciężkich botków z zamkami i skórzanej ramoneski.

1 (20)

1 (178)

1 (186)

1 (188)

1 (196)

1 (130)

1 (183)

1 (139)

5S2A7687-3

fot. Mateusz Wyżliński

kurtka, sukienka, buty – Zara

pomadka – Golden Rose

konturówka – Inglot 58

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *