Stylizacja z nude sweterkiem z chokerem

17620483_784669801691487_3121024645093991177_o

W przerwie od pracy, uczelni, matmy i innych mniej lub bardziej absorbujących zajęć wpadłam tu szybko pokazać wam stylizację idealną na wiosnę. Temperatura w nadchodzący weekend będzie rzekomo wysoka, więc warto dać spokój zimowym okryciom wierzchnim i zamienić je na coś lżejszego jak bomber jacket czy ramoneska. Mam bardzo dużo chokerów, a ten sweterek pozbawia mnie codziennych dylematów, który wybrać. Nie no, może nie aż tak. Ale w każdym razie super, że ładnie układa się na szyi, czego się dość obawiałam i ma ciepły, nude kolor.

Sweter, sweterkiem, ale najistotniejszym (i zarazem moim ukochanym), elementem tej stylizacji są buty, po które jechałam przez pół Warszawy. Serio, nie wyobrażacie sobie, jak zdeterminowana jest kobieta, która pragnie konkretnych butów, a wie, że są tylko w jednym miejscu, i to w minimalnej ilości. Nie wiem, ile salonów Zary obdzwoniłam, ale z perspektywy czasu zastanawiam się, co musieli sobie pomyśleć o mnie ci ludzie. Będąc w pracy wiem, jak denerwują dzwoniące telefony, kiedy obsługujesz klientów, masz nieposprzątany dział i pełną przymierzalnię. Jak się później okazało, zostały dwie pary w moim rozmiarze, z czego jedne wadliwe, więc miałam ogromne szczęście. Zawsze marzyłam o czarnych, masywnych botkach z zamkami po bokach. Większość par, które posiadam, mają obcas, marszczenie, bądź przypominają kształtem bardziej sztyblety niż coś pokroju Martensów. Te nie są tak ciężkie, jak Martensy, mają zgrabny kształt i są niesamowicie wygodne. Fakt, że są ze skóry, rozwiał resztki wątpliwości. Robi się coraz cieplej, ale mam nadzieję, że jeszcze uda mi się w nich pochodzić w czasie wiosny.

Dobra, miało być krótko, a wyszło jak zawsze. Wracam kończyć pakowanie walizki, później czeka mnie kolejna maturka z matmy. Wpadłam w taki trans, że nawet nie wiem, kiedy mi czas leci. Przerwa na jedzenie, zajęcia i znów powrót do nauki. Mam nadzieję, że Wam przygotowania do matury idą dobrze. Na leniuchowanie przyjdzie czas w wakacje!

Dajcie znać, jak Wam się podoba całość i na jakie kolory stawiacie wiosną 🙂

Miłego wieczoru!

 x

Zdjęcia: Mateusz Wyżliński

kurtka, buty – ZARA

spódniczka – second hand

sweter – Zaful

0 I like it
0 I don't like it

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *