Stylizacja z koronkową bluzką i pudrową torebką Ted Baker

5S2A9710

Dzisiejszą stylizację dedykuję wszystkim wielbicielkom pudowych kolorów, których ja fanką nigdy nie byłam. Zawsze uważałam je za zbyt dziecinne czy mało wyraziste. Tym bardziej przy mojej urodzie. Po stworzeniu tego zestawu nieco się przekonałam i mam nadzieję, że tak też będzie z Wami, że pudrowe kolory wcale nie muszą być utożsamiane z filigranową, porcelanową laleczką, a w odpowiednim połączeniu mogą nawet wyglądać kobieco, a nie dziewczęco i dziecinnie.

Paski i koronka to dobre połączenie, dość banalne, jednak zawsze bardzo trafne. Długo szukałam czegoś, co dopasuję do białych szortów z brązowym paskiem. Mam obsesję na punkcie wkładania bluzek do spódniczki czy spodenek, ale wiedziałam, że w tym przypadku tylko rozkloszowana góra wchodzi w grę. Dodatkowo nie mogła być za ciemna, a to już spore wyzwanie, biorąc pod uwagę fakt, że większość mojej szafy to czarne ubrania. Latem nie potrafię ich nosić. Trochę tak jak z duszącymi perfumami. Są po prostu za ciężkie w tak upalną pogodę.

Przepraszam Was, że większość moich stylizacji to ubrania z jednej sieciówki. Uwierzcie mi, że pracując w Zarze nietrudno wyhaczyć coś ładnego, a przy odpowiedniej estetyce i modowym umyśle, który nieustannie tworzy w głowie zestawy, kupienie czy zamówienie kolejnej rzeczy po pracy nie jest trudne. A pokusa ogromna :D. Wracając do bluzki, która też jest właśnie stamtąd, została wprowadzona również w ciemnej wersji. Dobrze, że dopiero teraz, bo miałabym spory dylemat, na którą się zdecydować 🙂

Torebka to moja perełka, będąca zwieńczeniem całości. Uwielbiam ją, jednak ma dość niepraktyczny kolor – nie pasuje do wielu rzeczy. Delikatne stylizacje komponują się z nią idealnie. Ahh, chyba częściej zacznę nosić takie zestawy. Chociażby ze względu na ukochaną torebkę.

zdjęcia – Mateusz Wyżliński

bluzka, szorty – ZARA

torebka – Ted Baker

okulary – H&M

klapki – Venezia

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *