Stylizacja ze srebrnym futerkiem i sztybletami

5S2A1097

 

Pierwsze zdjęcia we Wrocławiu uważam za udane. Jestem tu od kilku dni, a już czuję, że mimo największej miłości do Warszawy, polubię się również z Wrocławiem. Szczególnie za cudowne, stare kamieniczki, wprost idealne do zrobienia zdjęć. Zawsze podczas przeprowadzki mam niemały problem z zabraniem rzeczy. Właściwie zajmuje mi to trochę, aż wyselekcjonuje to, co finalnie zdecyduję się wziąć. W innym przypadku musiałabym kursować bez końca, a przecież letnie rzeczy nie są mi do niczego potrzebne. Owszem, będą za dokładnie 6 dni, kiedy to mam przyjemność skorzystać z zaproszenia rodziny z Sycylii i zawitać w ich włoskich progach. Nawet nie wiecie, jak się cieszę. Włochy odwiedzam od małego, a Sycylia to punkt, który jeszcze odhaczony nie został.

Podróże to najcudowniejsza czynność, jaką można wykonywać. Obecnie mam jedno ulubione miejsce, które po moim ciągłym, nudnym gadaniu mogło się stać również waszym haha. Mowa oczywiście o Londynie, do którego w tym roku jeszcze z pewnością polecę. Londyn dość znam, co daje mi pewność i pewne poczucie bezpieczeństwa, jednak odwiedzanie nowych miejsc dostarcza niesamowitych emocji i uczuć, których drugi raz przeżyć się nie da. Ekscytacja połączona jednocześnie z obawą, czy dana lokalizacja spełni nasze oczekiwania i dostarczy tego, czego tak naprawdę potrzebujemy, sprawia mi ogromną przyjemność. Zazwyczaj niczego nie oczekuję od miejsca, do którego jadę, aby nie przeżyć rozczarowania, jednak podświadomie czytam, oglądam fotografie czy zapoznaję się z kuchnią. Lubię mieć wiedzę na temat kultury, kuchni czy samego kraju oraz przede wszystkim zwyczajów, której w dzisiejszych czasach odgrywają dużą rolę.

Poniżej stylizacja z ukochanym futerkiem, które przy obecnej pogodzie mogę ubierać bez wyrzutów sumienia. Prosto i wygodnie, inaczej być nie może.

Miłego wieczoru!

zdjęcia: Mateusz Wyżliński

futerko, spódniczka, top, torebka – Zara

buty – Zalando (Pier One)

1 I like it
1 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *