60s vibes Rolling Stones t-shirt & checked blazer

5S2A1189

Dzisiejszy wpis dedykuję wszystkim fankom i fanom marynarek o męskim, prostym kroju, które skradły moje serce w tym sezonie. Jest ich pełno, wszędzie, ale to nie zmienia faktu, że są obłędne! Jestem niezmiernie zadowolona, że trend kratki i prostych krojów na marynarkach wrócił do łask w sezonie jesień/zima. Ta ze zdjęć dodatkowo posiada delikatny akcent w postaci mojego ulubionego, czerwonego koloru.

Torebka z futerkiem – zasługująca swoją drogą na kolejną wypowiedź w samych superlatywach – to kontynuacja mojej nieustającej, futerkowej szajby. W futrach, futerkach, butach z futerkiem jestem zakochana od dawna, ale nigdy nie sądziłam, że zdecyduję się na torebkę. Może po zdjęciach nie widać, ale jeszcze nigdy nie miałam tak małej i zarazem pojemnej torebki. Standardowo to Zarowy zakup, więc jeśli chcecie się sami przekonać, gorąco zachęcam.

Dziś przeżyłam męczący dzień, pełen spacerowania i wrażeń. Byłam w pięknym, sycylijskim miasteczku Tindari, ale o tym wpis jutro. Przez nagłą zmianę temperatury mam katar i zaczyna mnie boleć gardło, więc kąpanko w morzu sobie raczej daruję. Mam nadzieję, że przejdzie mi szybko i będę mogła jak najszybciej korzystać z sycylijskiego słoneczka i końcówki lata.

 

     

zdjęcia – Mateusz Wyżliński

torebka, marynarka, spodenki, buty – Zara

t-shirt – Tally Weijl

0 I like it
0 I don't like it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *