Khaki shorts & white shirt - Zaful set

5S2A1527

 

Dzisiaj krótki, komfortowy secik z rzeczami od Zaful, które przyznam szczerze, zaskakuje mnie za każdym razem! W mojej głowie był stereotyp, że ubrania z amerykańskich czy chińskich stron są słabe jakościowe, co znajduje swoje odzwierciedlenie w niezbyt wysokiej cenie. To 4 raz, kiedy dostałam od nich wybrane przez siebie ubrania i tylko raz byłam średnio zadowolona z jakości jednego ubrania. W każdym innym razie nie miałam żadnych zastrzeżeń jakościowych i tym bardziej wizualnych (mają tyle pięknych rzeczy, że nigdy nie wiem, na co się zdecydować :D). Szorty na zdjęciu były mniej sztywne, bardziej lejące, ale rozkloszowany kształt ich nogawek jest moim zdaniem fenomenalny! Nie wiem, czy udało mi się ująć je na zdjęciach w tak dobrej postaci, w jakiej występują na żywo, ale musicie wierzyć mi na słowo.

Czeka mnie ciężki okres z kolokwiami, ale to żadna nowość – spodziewałam się tego, idąc na studia prawnicze. Siedzę nad książkami, chodzę do pracy i na siłownię. Oczywiście nie zapominając o znajomych i rodzinie. Jakoś łatwiej mi się zorganizować ze wszystkim jak wiem, że muszę się mnóstwo uczyć. Inaczej szaleję, nie umiem sobie poukładać dnia i tym bardziej wygospodarować czasu na siłownię.

Ostatnio mniej mnie tu, za to więcej na Instagramie, do którego serdecznie odsyłam 🙂 Jutro wstaję na 6 do pracy, więc nie chcąc się rozwlekać, życzę Wam miłego wieczorku i do usłyszenia!

 

  

zdj: Mateusz Wyżliński

shirt, shorts – Zaful

faux fur bag – Zara

0 I like it
1 I don't like it

2 Comments

  1. Love so so much this outfit!!
    Regards.
    MiiKey MiiSport C Blue Wireless

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *